https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 198

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csatkai Endre: Sopron és környéke műemlékei Bp., 1956. Akadémiai Kiadó, Egészvászon kötésben, Jó állapotban
15000.
 

Csatkai Endre: Sopron és környéke műemlékei Bp., 1956. Akadémiai Kiadó, Egészvászon kötésben, Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
24,24
EUR
,
26,14
USD
Number of bids:
0
Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai  Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.
15001.
 

Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
24,24
EUR
,
26,14
USD
Number of bids:
0
Magyarország kistájainak katasztere. II. kötet. Bp.,1990, MTA Földrajztudományi Kutató Intézet. Kiadói papírkötés. Ritka!
15002.
 

Magyarország kistájainak katasztere. II. kötet. Bp.,1990, MTA Földrajztudományi Kutató Intézet. Kiadói papírkötés. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15003.
 

Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat.Győr, 1860, Sauervein Géza. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15004.
 

Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat.Győr, 1860, Sauervein Géza. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
2
Almásy László: Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 146+2 p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
15005.
 

Almásy László: Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 146+2 p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,18
EUR
,
19,61
USD
Number of bids:
6
Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet. Pest, 1851, Eisenfels és Emich ny. 234p.Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Korabeli aranyozott gerincű vászonkötésben.
15006.
 

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet. Pest, 1851, Eisenfels és Emich ny. 234p.Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Korabeli aranyozott gerincű vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,15
EUR
,
16,34
USD
Number of bids:
0
Kardos László: Az Őrség népi táplálkozása. h.n., 1982, Őrség Baráti Kör. Kiadói papírkötés. Az 1943-ban megjelent Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára című sorozat 8. kötet hasonmás kiadása. Megjelent 5000 példányban.
15007.
 

Kardos László: Az Őrség népi táplálkozása. h.n., 1982, Őrség Baráti Kör. Kiadói papírkötés. Az 1943-ban megjelent "Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára" című sorozat 8. kötet hasonmás kiadása. Megjelent 5000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,85
EUR
,
5,23
USD
Number of bids:
0
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. Bp., 1929, LLyoydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15008.
 

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. Bp., 1929, LLyoydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
1
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.
15009.
 

Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács.  Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15010.
 

Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács. Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,15
EUR
,
16,34
USD
Number of bids:
0
Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15011.
 

Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,15
EUR
,
16,34
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment