Books: Tales

Number of items: 70

Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17340.

800 HUF
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17341.

800 HUF
Joy Francis: Heten az intézetben. Fordította: Nyíreő Éva. Sipos Béla rajzaival. Bp.,[1940], Athenaeum. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17342.

1 200 HUF
Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György.Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 187+5 p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
17343.

1 200 HUF
Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka. Meg egy káplár kalandjai. Bp., 1909, Singer és Wolfner, 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel.
17344.

1 600 HUF
Walt Disney Boldog Karácsonyt. Fordította: Gergely Erzsébet. Bp.,1990, Egmont-Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
17345.

1 000 HUF
H. C. Andersen: A szerencse tündérsárcipője. Válogatta és a gyerekeknek átdolgozta: Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kopásnyomokkal.
17346.

800 HUF
Török Sándor: Csilicsala csodái. Réber László rajzaival. Bp.,1957,Ifjúsági. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos.
17347.

800 HUF
Benedek Marcell: Flóra. Regény fiatal leányok számára. Benedek Elek jegyzetei nyomán. E. Kühner Ilse rajzaival. Bp.,é.n.,Új Idők (Singer és Wolfner), 201+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a hátsó borítón kis foltokkal, ajándékozási sorokkal. egyébként jó állapotban.
17348.

1 600 HUF
Faylné Hentaller Mária: A sződy leányok. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval.
17349.

1 400 HUF
Benedek Elek: Óriások és törpék. A borító Fáy Dezső munkája, az illusztrációkat Széchy Gyula rajzolta. Athenaeum Mese-könyvtára 19. Bp.,[1928],Athenaeum, 87+1 p. Második kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón folttal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel, ezeket leszámítva jó állapotban.
17350.

3 000 HUF
17351.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF