https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 54

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Szabó László: 50 év 100000 lépés. Bp., 1981. Sport. Kiadói kartonálás, kissé kopott.
15654.

Dr. Szabó László: 50 év 100000 lépés. Bp., 1981. Sport. Kiadói kartonálás, kissé kopott.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Polgár László: Nevelj zsenit! Farkas Endre interjúi Zsuzsa, Zsófi, és Judit válogatott versenyjátszmái. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1989, Interart. Kiadói papírkötés.
15655.

Polgár László: Nevelj zsenit! Farkas Endre interjúi Zsuzsa, Zsófi, és Judit válogatott versenyjátszmái. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1989, Interart. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.
15656.

Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Földeák Árpád: A sakkjáték kincseskönyve. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1967, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15657.

Földeák Árpád: A sakkjáték kincseskönyve. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1967, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Illustrierter Führer durch das Gasteiner Tal mit den Badeorten Hofgastein und Badgastein mit Umgebung nebst einem Führer auf dem Tauernbahn von Schwarzach-St. Veit bis Villach. Szerk.: Woerl, Leo. Leipzig, é. n., Woerls Reisebücherverlag (Woerls Reisehandbücher). Térképmelléklettel, illusztrációkkal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15658.

Illustrierter Führer durch das Gasteiner Tal mit den Badeorten Hofgastein und Badgastein mit Umgebung nebst einem Führer auf dem Tauernbahn von Schwarzach-St. Veit bis Villach. Szerk.: Woerl, Leo. Leipzig, é. n., Woerl's Reisebücherverlag (Woerl's Reisehandbücher). Térképmelléklettel, illusztrációkkal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15659.

Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15660.

Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
15661.

Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15662.

Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vitorlázórepülő versenyek 1948-2005. Magyarországi versenyek és magyar versenyzők külföldi eredményei. Szerk.: Matuz István. Bp.,2006, 3,14 L. Kiadói papírkötés.
15664.

Vitorlázórepülő versenyek 1948-2005. Magyarországi versenyek és magyar versenyzők külföldi eredményei. Szerk.: Matuz István. Bp.,2006, 3,14 L. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Gelenczei Emil: 175 új megnyitási sakkcsapda. Bp., 1972, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15665.

Dr. Gelenczei Emil: 175 új megnyitási sakkcsapda. Bp., 1972, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Welzenbach, Wilhelm. München, 1927, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, néhány lap foltos.
15666.

Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Welzenbach, Wilhelm. München, 1927, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, néhány lap foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment