Books: Social sciences

Number of items: 24

17179.

1 800 HUF
5,45
17180.

1 200 HUF
3,64
3,92
17181.

1 800 HUF
5,45
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, hiányzó címlappal.
17182.

1 200 HUF
3,64
3,92
17183.

1 000 HUF
3,03
3,27
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
17184.

1 000 HUF
3,03
3,27
17185.

2 000 HUF
6,06
6,54
17186.

1 200 HUF
3,64
3,92
17187.

1 200 HUF
3,64
3,92
17188.

800 HUF
2,42
2,61
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp.,1970, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17189.

800 HUF
2,42
2,61
17190.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.