Books: Social sciences

Number of items: 24

17179.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
5,68
6,32
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
17180.

Available for bidding
1 200 HUF
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
(Halasy-)Nagy József: A filozófia története. Pantheon Ismerettára. Bp.,1921, Pantheon. Kiadói kopott kartonált papírkötés.+ Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Fordította: Dr. Wildner Ödön. Bp.,1988, Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Reprint.
17181.

Available for bidding
1 800 HUF
5,68
6,32
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, hiányzó címlappal.
17182.

Available for bidding
1 200 HUF
4,21
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
17183.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
17184.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.