Number of items: 253

17433.

2 400 HUF
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
17434.

2 800 HUF
7,57
8,24
József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Bp.,1980,,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói mappában. Hasonmás kiadás. Szabolcsi Miklós-Tasi József: Egy verseskönyv születése c. tanulmányával.
17435.

800 HUF
Papp József: Eötvös Loránd University. Bp.,1979,ELTE,(Egyetemi Nyomda), 79 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17436.

1 000 HUF
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-III. kötet: I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. III. kötet.: A fehér barát. Bp.,1934-1937, Genius. Első, teljes kiadás. A kötést Jaschik Álmos tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel, az I. kötet gerincén apró lyukkal, a III. kötet kissé foltos borítóval, ex libris-szel.
17437.

4 000 HUF
17438.

1 200 HUF
17439.

1 000 HUF
17440.

6 000 HUF
17441.

3 600 HUF
9,73
10,59
17442.

1 200 HUF
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17443.

1 600 HUF
17444.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF