Number of items: 253

Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.
17421.

1 000 HUF
Hauptmann Gerhart: Az elsüllyedt harang. Fordította: Lenkei Henrik. Bp.,1909,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. ) Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, szétvált kötéssel.
17422.

800 HUF
17423.

1 000 HUF
Csíki Gergely: A nagyratermett. Vígjáték három felvonásban. Olcsó Könyvtár. 748-751. sz. Bp.,1891, Franklin, 175 p. Kiadói papírkötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
17424.

1 000 HUF
Óriási lexikon gyűjtemény 2 nagy ládában. Társadalom és természettudományos lexikonok, érdekes, speciális témájú lexikonok vegyesen
17425.

5 000 HUF
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17426.

3 000 HUF
Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A Bounty lázadói. Fordította Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Negyedik, képes kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17427.

3 000 HUF
17428.

2 200 HUF
5,95
6,47
Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával. Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17429.

2 400 HUF
17430.

2 200 HUF
5,95
6,47
17431.

1 800 HUF
17432.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF