Books: Other rarities Number of items: 253
2002028
17421
354
Other collectibles
Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.
1 000 HUF
1988418
17422
354
Other collectibles
Hauptmann Gerhart: Az elsüllyedt harang. Fordította: Lenkei Henrik. Bp.,1909,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. ) Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, szétvált kötéssel.
1988404
17423
354
Other collectibles
1 000 HUF
1988570
17424
354
Other collectibles
Csíki Gergely: A nagyratermett. Vígjáték három felvonásban. Olcsó Könyvtár. 748-751. sz. Bp.,1891, Franklin, 175 p. Kiadói papírkötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
1 000 HUF
1989516
17425
354
Other collectibles
Óriási lexikon gyűjtemény 2 nagy ládában. Társadalom és természettudományos lexikonok, érdekes, speciális témájú lexikonok vegyesen
5 000 HUF
1993791
17426
354
Other collectibles
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
3 000 HUF
1993793
17427
354
Other collectibles
Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A Bounty lázadói. Fordította Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. Negyedik, képes kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
3 000 HUF
1993795
17428
354
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1993651
17429
354
Other collectibles
Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával.
Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben
2 400 HUF
1962189
17430
354
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1966194
17431
354
Other collectibles
1 800 HUF
1907007
17432
354
4800
Other collectibles
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035