Number of items: 253

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
17565.

2 000 HUF
Breszt Borisz: Dévay Miklós deák krónikája Nagyságos gyarmathy Balassi Bálint úr viszontagságos életéről, vitézi tetteiről, és hősi haláláról. Dedikált. Bp., 1974, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17566.

2 400 HUF
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1899. Athenaeum, X+329+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon borítóban, kopott borítóval.
17567.

3 000 HUF
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1500/1367.) példány.
17568.

1 200 HUF
Petrőczi Éva: Ez is történelem. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17569.

800 HUF
18500.

50 000 HUF
135,14
147,06
18501.

20 000 HUF
54,05
58,82
18502.

15 000 HUF
40,54
44,12
18503.

4 000 HUF
18504.

3 800 HUF
10,27
11,18
18506.

3 000 HUF
18507.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF