Number of items: 253

17397.

2 800 HUF
8,48
9,15
17398.

3 000 HUF
9,09
9,80
Weöres Sándor: A fogak tornáca. Első kiadás! Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, javítással.
17399.

4 000 HUF
12,12
13,07
Csoóri Sándor: A tizedik este. Bp., 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17400.

1 600 HUF
4,85
5,23
Gyalai Boér György: Gyakorlati török nyelvtan. Latinbetűs fonetikus helyesírással. Bp., 1934, Medika. Elváló papírkötésben.
17401.

800 HUF
2,42
2,61
17402.

1 000 HUF
3,03
3,27
17403.

2 000 HUF
6,06
6,54
17404.

1 000 HUF
3,03
3,27
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban
17405.

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban

2 800 HUF
8,48
9,15
Cseres Tibor: Here-báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. Bp., 1982. Szépirodalmi . A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17406.

2 400 HUF
7,27
7,84
17407.

1 600 HUF
4,85
5,23
17408.

2 800 HUF
8,48
9,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.