Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 50

Gyógy-szer, de nem gyógyszer. Gyógyhatású szerek katalógusa, Bp., 1994. Kulturtrade. Rápóti-Romváry: Gyógyító növények. Bp., 1974. Medicina,
17153.

1 000 HUF
The Hungarian Chemical Industry. Bp., 1967. Kossuth. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17154.

1 600 HUF
Zeki, Salih: Hikmet-i tabiiye-i umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17155.

2 000 HUF
17156.

3 000 HUF
17157.

3 600 HUF
9,73
10,59
17158.

800 HUF
17159.

1 600 HUF
Romhányi Attila: A föld papagájai. Bp.,1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált papírkötés.+David Black: Állatcsodák. Bp.,1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17160.

2 200 HUF
5,95
6,47
17161.

800 HUF
Czeizel Endre: Az emberi öröklődés. Bp.,1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17162.

100 HUF
0,27
0,29
9
Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17163.

800 HUF
17164.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF