Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 50

17129.

3 600 HUF
10,91
17130.

3 200 HUF
9,70
10,46
C. G. Jung: Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schriften von - -. Zusammengestellt und herausgegeben von Dr. Jolan Jacobi. Zürich,1945,Rascher Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17131.

6 000 HUF
18,18
19,61
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17132.

1 000 HUF
3,03
3,27
Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17133.

800 HUF
2,42
2,61
2 orvosi könyv: Schäffer Oszkár: A női betegségek okai és elkerülésük módjai 21 ábrával. Bp., é.n. Légrády, Walz Károly: A vér egészségtana ép és beteg állapotban. 8 képes rajzzal kér táblán. Bp., é.n. Légrády .Egészvászon sorozatkötésben.
17134.

1 800 HUF
5,45
Franciscus Calceolarius: Petri Andreae Matthioli senensis, medici compendium. Bp.,1992, Franklin-ny. Latin nyelven. Kiadói aranyozott álbordás egészbőr-kötés, fém csatokkal, kiadói aranyozott kartontokban, kísérőfüzettel, a karton-tokon kis sérüléssel, jó állapotban. 1290. számozott példány.  Petrus Andreas Matthiolus (1501-1577) sienai orvos gyógynövényekről készült kivonata. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Hasonmás kiadás.
17135.

5 000 HUF
15,15
16,34
Petr Ondřej Matthioli: Herbář jinak bylinář velmi užitečny. Tadeáš Hájek z Hájku. Prága, 1982, Odeon. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17136.

1 600 HUF
4,85
5,23
Dr. Pogány Béla: Az elektromágneses tér. Természet és technika 3. kötet. Bp.,1927,Athenaeum, 695 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
17137.

500 HUF
1,52
1,63
17138.

1 200 HUF
3,64
3,92
Miskolczi Gáspár: Egy jeles vad-kert, avagy az oktalan állatoknak históriája. Bp., 1983, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17139.

1 000 HUF
3,03
3,27
Jámbor József: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17140.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.