Books: Law

Number of items: 28

15685.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállította és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula. Bp., 1929, Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15686.

Available for bidding
2 000 HUF
6,31
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
15687.

Available for bidding
5 000 HUF
15,77
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével. Ritka!
15688.

Available for bidding
10 000 HUF
31,55
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
15689.

Available for bidding
10 000 HUF
31,55
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
15690.

Available for bidding
10 000 HUF
31,55
35,09
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.