https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 12

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Makai Emil Zsidó költők. Műfordítások Salamon ibn Gabirol, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes ibn Ezra, Ábrahám ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XIXIV. század. Bp., 1895. Singer és Wolfner. 230 p. Korabeli félvászonkötésben.
17263.
 

Makai Emil Zsidó költők. Műfordítások Salamon ibn Gabirol, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes ibn Ezra, Ábrahám ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XIXIV. század. Bp., 1895. Singer és Wolfner. 230 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,12
EUR
,
13,07
USD
Number of bids:
0
Zsidóság az 1945 utáni Magyarországon. Karády Viktor, Kovács András, Sanders Iván, Várdy Péter tanulmányaival. Kende Péter bevezetésével. Adalékok az újabbkori magyar történelemhez. 4. Párizs, 1984, Magyar Füzetek, 238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel.
17264.
 

Zsidóság az 1945 utáni Magyarországon. Karády Viktor, Kovács András, Sanders Iván, Várdy Péter tanulmányaival. Kende Péter bevezetésével. Adalékok az újabbkori magyar történelemhez. 4. Párizs, 1984, Magyar Füzetek, 238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,18
EUR
,
19,61
USD
Number of bids:
0
Clemenceau, Georges: Jüdische Gestalten Rhombus Wien, 1924. Félvászon kötésben
17265.
 

Clemenceau, Georges: Jüdische Gestalten Rhombus Wien, 1924. Félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
17266.
 

Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
Hercz György: Idegenből idegenbe. A borító Fenyvesi Sándor rajza. Bp., 1938, Faust. Kiadói papírkötés, a borítón apró hiánnyal, kis szakadásokkal a borítószéleken. Első kiadás. A szerző által dedikált. Hernádi György (1899-1958) Dachau-t is megjárt költő, szerkesztő első megjelent verseskötete.
17267.
 

Hercz György: Idegenből idegenbe. A borító Fenyvesi Sándor rajza. Bp., 1938, Faust. Kiadói papírkötés, a borítón apró hiánnyal, kis szakadásokkal a borítószéleken. Első kiadás. A szerző által dedikált. Hernádi György (1899-1958) Dachau-t is megjárt költő, szerkesztő első megjelent verseskötete.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
3
Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: Vida Márton. Bp., 1939, szerzői. Papírkötésben, foltos címlap
17268.
 

Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: Vida Márton. Bp., 1939, szerzői. Papírkötésben, foltos címlap

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,48
EUR
,
9,15
USD
Number of bids:
0
Magyarországi zsinagógák. Főszerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17269.
 

Magyarországi zsinagógák. Főszerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
A zsidóság. Nagy civilizációk. Fordította: Koroncz Ágnes. Bp., 2010, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17270.
 

A zsidóság. Nagy civilizációk. Fordította: Koroncz Ágnes. Bp., 2010, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,64
EUR
,
3,92
USD
Number of bids:
0
Cholnoky László: Búzakalász. Zsidó tárgyú novellák zsidó kulturális térben. Bp., 2016. Múlt és Jövő Alapítvány, Kiadói kartonálásban.
17271.
 

Cholnoky László: Búzakalász. Zsidó tárgyú novellák zsidó kulturális térben. Bp., 2016. Múlt és Jövő Alapítvány, Kiadói kartonálásban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,27
EUR
,
7,84
USD
Number of bids:
0
Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17272.
 

Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,27
USD
Number of bids:
0
Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Krisztus? A semitizmus és skythizmus nagy harca. Bp.,1999, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17273.
 

Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Krisztus? A semitizmus és skythizmus nagy harca. Bp.,1999, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
11,52
EUR
,
12,42
USD
Number of bids:
0
A hagyomány gyöngyei: A Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.
17274.
 

A hagyomány gyöngyei: A Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment