Books: Hunting

Number of items: 24

1941 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIX. évf. 1-36 sz. 1941-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1941, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, a borító hátsó sarkain kopásnyomokkal, jó állapotban.
17203.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
31,55
35,09
Minimum bid:
14 000 HUF
Refresh
Szederjei Ákos-Studinka László: Nyúl, fogoly, fácán. Bp., 1962, Mezőgazdasági. 213 p. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
17204.

Available for bidding
2 400 HUF
7,57
8,42
15
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Bánó Iván-Reminiczky Károly: Boldog vadászidők. Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban.
17205.

Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban.

Available for bidding
1 800 HUF
5,68
6,32
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Borzsák, Benő - Nagy, Miklós: Jagd und Angelsport in Ungarn. Bp., 1988, Corvina. Kartonált kötés, jó állapotban / Hardback, good condition
17206.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
James L. Clark: Trails of the Hunted. London,1929,Chatto&Windus. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, két kijáró lappal.
17207.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Bencze Lajos: Balesetelhárítás a vadgazdálkodásban. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17208.

Available for bidding
1 000 HUF
3,15
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.