https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 115

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15785.

Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
15786.

Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15787.

Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
3
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15788.

Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15789.

C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15790.

Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.
15792.

Taine, Hippolit Adolf: A jelenkori Francziaroszág alakulása. Ford. Dr. Toldy László, Csiky Gergely. 1 köt. Bp. 1881. MTA. 1 sztl. lev. 664 l Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egyetlen magyar kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15793.

Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
15794.

John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
16500.

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!
16501.

Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment