https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 115

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.
15749.

Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15750.

Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
[daruvári Kacskovics imre]: Yves de Daruvár (1921-2018): A feldarabolt Magyarország. Trianon, 1920. június 4. Fordította: Ujvári Ferencné, Ujváry Lajos. Luzern,1976, Balogh József. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nemzeti színű papír védőborítóban, a papírborító kis kopásnyomokkal, a sarkain kis szakadással. Első kiadás. Emigráns kiadás.
15751.

[daruvári Kacskovics imre]: Yves de Daruvár (1921-2018): A feldarabolt Magyarország. Trianon, 1920. június 4. Fordította: Ujvári Ferencné, Ujváry Lajos. Luzern,1976, Balogh József. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nemzeti színű papír védőborítóban, a papírborító kis kopásnyomokkal, a sarkain kis szakadással. Első kiadás. Emigráns kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Julianus barát és a Napkelet fölfedezése. Vál., bev. és a jegyzeteket írta: Györffy György. Magyar Ritkaságok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15752.

Julianus barát és a Napkelet fölfedezése. Vál., bev. és a jegyzeteket írta: Györffy György. Magyar Ritkaságok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Bél Mátyás: Hungariából Magyarország felé. Magyar Ritkaságok. Bp., 1984, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15753.

Bél Mátyás: Hungariából Magyarország felé. Magyar Ritkaságok. Bp., 1984, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp.,1997 Püski. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15754.

László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp.,1997 Püski. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.
15755.

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Görgey Artúr: Életem és működésem. Pro Memoria. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
15756.

Görgey Artúr: Életem és működésem. Pro Memoria. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Nógrády Árpád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Bp., [2007], Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15757.

Nógrády Árpád - Pálffy Géza - Velkey Ferenc: Magyar uralkodók. Bp., [2007], Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15758.

A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Readers Digest Válogatás.
15759.

Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Reader's Digest Válogatás.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kahler Frigyes M. Kiss Sándor: Mától kezdve lövünk Kairosz Kiadó, 2003 Kiadói papírkötés.
15760.

Kahler Frigyes M. Kiss Sándor: "Mától kezdve lövünk" Kairosz Kiadó, 2003 Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment