Books: History

Number of items: 115

15737.

5 000 HUF
Balassa Imre: A magyar királytragédia. IV. Károly. Budapest,1925, Világirodalom. Félvászon kötésben, 256p. + 3 t.
15738.

3 000 HUF
15739.

3 000 HUF
15740.

7 000 HUF
18,92
20,59
Bruno Brehm sorozat (A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig): Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1938 Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
15741.

3 000 HUF
Georgina Herrmann: Perzsa reneszánsz. A múlt születése. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fehér papírborítóban.
15742.

1 000 HUF
15743.

1 000 HUF
László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15744.

1 000 HUF
Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi gázkamrában történt megsemmisítés mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.
15745.

Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi "gázkamrában" történt "megsemmisítés" mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.

2 400 HUF
Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1938, Grill Károly, 296 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
15746.

1 000 HUF
Hunnivári Zoltán: Anti-Kristó. hn., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15747.

1 200 HUF
Dufour, Pierre: Szerelmi erkölcsök az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Gáspár István. Sóstay-Horváth Etel illusztrációival. Bp.,(1948) Magyar Téka, 198+2 p.+15 t. Egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés.
15748.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF