Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 49

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban
17080.

10 000 HUF
27,03
29,41
4 db szakácskönyv: ivólevek házilag, A 100 legjobb vegetáriánus étel, Eleink ételei - válogatás régi szakácskönyvekből, Magyaros ízek olajsütőben
17081.

1 000 HUF
Fekete István: Pepi-kert. Ajka, 1898, Fekete István irodalmi Társaság. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17082.

1 200 HUF
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
17083.

1 000 HUF
17084.

2 000 HUF
17085.

6 000 HUF
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
17086.

2 000 HUF
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17087.

1 000 HUF
Balázs Klára: Bogyós gyümölcsűek védelme. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
17088.

1 000 HUF
17089.

1 000 HUF
17090.

3 800 HUF
10,27
11,18
17091.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF