Scout

Number of items: 14

1927 A cserkész nagytábor, a 910. sz. Fáy cserkészcsapat, a Rigó őrs, Hevesi Kálmán parancsnok aláírásával, 2 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9×12 cm
12314.

2 000 HUF
cca 1916 Gázálarcos katonák fotólap 9x14 cm
12315.

1 600 HUF
16
1933 Gödöllő Jamboree cserkész ex libris. 10x5,6 cm
12316.

1 000 HUF
12317.

3 000 HUF
13 db cserkész témájú felvarró
12318.

4 000 HUF
cca 1930 Magyar-lengyel cserkészkör 10 db hasznáaltlan levélpapír és boríték. Többféle
12319.

2 400 HUF
cca 1930 Cserkész tábor 4 db fotó 6x9 cm + 1 Erzsébet híd fotó
12320.

1 000 HUF
3 db jelzett cserkész grafika. 19x13, 25x17 cm méretben.
12321.

4 000 HUF
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12322.

1 200 HUF
Cserkészkalap, szövet, fejméret: 15×17,5 cm
12323.

1 200 HUF
cca 1930-1940 Cserkészek csoportja egy vasútállomáson, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, 17×23 cm
12324.

3 000 HUF
12325.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF