https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 180

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12502.
 

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
15 000 HUF
47,32
EUR
,
52,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh
1842 Nyomtatott hirdetmény csődperről, Pest, Trattner Károly, 6 p.
12503.
 

1842 Nyomtatott hirdetmény csődperről, Pest, Trattner Károly, 6 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
9,46
EUR
,
10,53
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
12504.
 

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
50,47
EUR
,
56,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
1846 Leirat a tankötelezettség felettiek számára felállított vasárnapi tanodákkal kapcsolatban 5 old. + 1870 Tankötelezettség emeléssel kapcsolatos hirdetmény. 42x34 cm
12505.
 

1846 Leirat a tankötelezettség felettiek számára felállított vasárnapi tanodákkal kapcsolatban 5 old. + 1870 Tankötelezettség emeléssel kapcsolatos hirdetmény. 42x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
9,46
EUR
,
10,53
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
1848 Pester Zeitung. 1848. okt. 3., Nr. 790. Benne Móga János (1784-1861) tábornok írásával a pákozdi csatáról. Pest, Landerer és Heckenast-ny., a szélén hiánnyal, hajtásnyommal, kis foltokkal, 4075-4076 p.
12506.
 

1848 Pester Zeitung. 1848. okt. 3., Nr. 790. Benne Móga János (1784-1861) tábornok írásával a pákozdi csatáról. Pest, Landerer és Heckenast-ny., a szélén hiánnyal, hajtásnyommal, kis foltokkal, 4075-4076 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,31
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
2 200 HUF
Refresh
1849 Die Opposition. Nr. 196. 1848. nov. 26. Benne a kor híreivel, hirdetésekkel, német nyelven.  Pest, Trattner-Károlyi-ny., foltos, a szélein hiánnyal, 781-784 p.
12507.
 

1849 Die Opposition. Nr. 196. 1848. nov. 26. Benne a kor híreivel, hirdetésekkel, német nyelven. Pest, Trattner-Károlyi-ny., foltos, a szélein hiánnyal, 781-784 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
6,31
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment