Printed Materials

Number of items: 180

12502.

15 000 HUF
45,45
49,02
1842 Nyomtatott hirdetmény csődperről, Pest, Trattner Károly, 6 p.
12503.

3 000 HUF
9,09
9,80
12504.

16 000 HUF
48,48
52,29
1846 Leirat a tankötelezettség felettiek számára felállított vasárnapi tanodákkal kapcsolatban 5 old. + 1870 Tankötelezettség emeléssel kapcsolatos hirdetmény. 42x34 cm
12505.

3 000 HUF
9,09
9,80
1848 Pester Zeitung. 1848. okt. 3., Nr. 790. Benne Móga János (1784-1861) tábornok írásával a pákozdi csatáról. Pest, Landerer és Heckenast-ny., a szélén hiánnyal, hajtásnyommal, kis foltokkal, 4075-4076 p.
12506.

2 000 HUF
6,06
6,54
1849 Die Opposition. Nr. 196. 1848. nov. 26. Benne a kor híreivel, hirdetésekkel, német nyelven.  Pest, Trattner-Károlyi-ny., foltos, a szélein hiánnyal, 781-784 p.
12507.

2 000 HUF
6,06
6,54
1848 Kossuth Hirlapja. 1848. szept. 14., 65. sz. Szerk.: Bajza József. Pest, Kozma Vazul-ny., hajtásnyommal, kissé foltos, 295-298 p. Benne a kor híreivel, és korabeli hirdetésekkel.
12508.

3 000 HUF
9,09
9,80
15
1848 Közlöny. Hivatalos lap, 1848. okt. 1. Szerk.: Gyurmán Adolf. Bp., M. K. Egyetemi Nyomda, foltos, hajtásnyommal, 577-580 p. Benne a kor híreivel.
12509.

5 000 HUF
15,15
16,34
1848 Pesti Hírlap. 1848. máj. 21. 62 sz. Szerk.: Csengeri Antal-Kemény Zsigmond. Pest, Landerer Lajos-ny., hajtásnyomokkal, 461-464 p. Benne a kor híreivel, és korabeli hirdetésekkel.
12510.

5 000 HUF
15,15
16,34
1849 Der Vierzehnte April. Pest, 1849. jun 10. 9. sz. Pest, L. Lukács-ny., foltos, kis hiánnyal a feslő szélein, hajtásnyommal, 33-36 p. Német nyelvű, pesti lap.
12511.

5 000 HUF
15,15
16,34
1856 Erdély Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap. Landes Regierungs-Blatt für das Grossfürstenthum Siebenbürgen. 1856-es évfolyam I. osztály I.-től XVIII.-ig terjedő darab. II. rész I-től X-ig terjedő darab. [Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen], 2+623+VII+VII+IX+113 p.+3 sztl. lev. Három hasábos, magyar, német és orosz nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval,foltos lapokkal.
12512.

13 000 HUF
39,39
42,48
12513.

30 000 HUF
90,91
98,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.