Military

Number of items: 74

1945 2 db német birodalmi bélyegzős menetparancs
12369.

1 200 HUF
1945 Tábor áthelyezéséről szóló német és angol nyelvű rendelkező irat
12370.

3 000 HUF
1895 Zsebkönyv a Magyar Királyi Csendőrság számára. Cím és névtár, Kitüntetések, stb. Tulajdonosi beírásokkal, Aranyozott egészvászon kötésben. A két portré nélkül
12371.

20 000 HUF
54,05
58,82
1941 Kolozsvár, Igazolás I. világháborús tábori tüzér részére az I. osztályú ezüst vitézségi éremre történő felterjesztésről, a M. KIR. 1. HONVÉD HADSEREG PARANCSNOKSÁG bélyegzőjével, az 1947-ben összeesküvés vádjával koncepciós perben elítélt Sóvári Tihamér vezérkari alezredes és vitéz Borcsiczky Imre százados, Kolozsvár városi és járási leventeparancsnok aláírásaival
12372.

1941 Kolozsvár, Igazolás I. világháborús tábori tüzér részére az I. osztályú ezüst vitézségi éremre történő felterjesztésről, a 'M. KIR. 1. HONVÉD HADSEREG PARANCSNOKSÁG' bélyegzőjével, az 1947-ben összeesküvés vádjával koncepciós perben elítélt Sóvári Tihamér vezérkari alezredes és vitéz Borcsiczky Imre százados, Kolozsvár városi és járási leventeparancsnok aláírásaival

2 600 HUF
7,03
7,65
1961-1974 Honvédelem folyóirat 37 száma, változó állapotban, a korai évfolyamok számai szakadozott borítókkal.
12373.

5 000 HUF
1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 5 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and soldiers. Paper size 26x34 cm
12374.

3 000 HUF
1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
12375.

2 000 HUF
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. A szabadságharc hadseregének (honvédség, nemzetőrség) egyenruháiról, közte az első felelős magyar minisztériumról szóló résszel. Közte 7 db régi képeslappal, és 16 db modern képeslappal, egy modern illusztrációval, valamint 2 nemzetőr karszalag replikával (valószínűleg replikák), továbbá Lukács Sándor teljhatalmú nemzet- és kormánybiztos rendeletének replikájával, Győr, 1848. szept. 24. (körbevágott, sarkán hiánnyal.) 9 db nemzetiszín kartonon, a képeslapok nincsenek felragasztva a tablókra. Különleges, érdekes gyűjtemény.
12376.

5 000 HUF
Japán szamuráj kard 90 cm Éles.
12377.

Japán "szamuráj kard" 90 cm Éles.

8 000 HUF
Bőr antanszíj, h: 109 cm
12378.

Bőr antanszíj, h: 109 cm

2 000 HUF
1914 A Világháború Képes Krónikája 1-12. füzet, kötéstáblával
12379.

6 000 HUF
1915 Az Érdekes Újság Háborús Albuma. I. füzet 12 képpel, tartalomjegyzékkel külön papíron. Szakadozott borítóval
12380.

3 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF