Maps

Number of items: 93

1804 Berken János (1765 kr.-1822): Nyitra vármegye térképe. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, apró folttal, 16,5x10,5 cm.  / 1804 János Berken (1765 cca.-1822):Map of Nitra/Nyitra/Neutra. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, with small spotty, 16,5x10,5 cm.
12493.

8 000 HUF
Andrees Allgemeiner Handatlas in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1906, Velhagen&Klasing. Ötödik kiadás. Javított gerincű, aranyozott vászon-kötésben, kopottas borítóval.
12494.

6 000 HUF
cca 1910 Nagybánya és környéke 2 db katonai térkép. 60x48 cm
12495.

2 000 HUF
11
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta: - -. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), , 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszínű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, borító szélén kopott. Egy lap: Baranya hiánnyal.
12496.

50 000 HUF
135,14
147,06
12497.

8 000 HUF
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Moson vármegye térképe. C(Comitatus) Mosoniensis. XXI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 16,5x10,5 cm./  1804 Samuel Czetter (1765-1829 k.): Map of Moson County. C(Comitatus) Mosoniensis. XXI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 16,5x10,5 cm
12498.

8 000 HUF
1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./  1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm
12499.

8 000 HUF
1804 Krassó vármegye térképe. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 17x11 cm./  1804 Map of Krassó County. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper, spotty, 17x11 cm
12500.

8 000 HUF
1933 Offizielle Strassenzustandskarte des Österreichischen Touring-Club Jun 1933., Ausztria térkép, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 83x110 cm.
12501.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF