Maps

Number of items: 93

1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része, 1:3400000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 94×63 cm
12433.

1 400 HUF
4,83
cca 1900-1940 Kb 20 db turista térkép, nagyrészt osztrák, de magyarok is, és utcajegyzékek is
12434.

1 200 HUF
4,14
1930 A Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., vászontérkép, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, 88×66 cm
12435.

3 000 HUF
10,34
A Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai sorozat 4 füzete: 9. Szentendre, Visegrád, Vác; 15. Esztergom; 16. Kaposvár; 21. Tata és Tóváros; tűzött papírkötésben, térképekkel, kissé viseltes állapotban
12436.

A "Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai" sorozat 4 füzete: 9. Szentendre, Visegrád, Vác; 15. Esztergom; 16. Kaposvár; 21. Tata és Tóváros; tűzött papírkötésben, térképekkel, kissé viseltes állapotban

900 HUF
2,81
3,10
Vegyes térkép tétel: 7 db térkép és térképlap, közte: Európa politikai térképe, terv. Schmidt Tibold, 80×120 cm
12437.

1 400 HUF
4,83
cca 1910 Lombardiát ábrázoló 5 db katonai térkép 47x62 cm
12438.

2 000 HUF
6,90
cca 1910 Erdélyt, Bukovinát, Kárpátalját ábrázoló 10 db katonai térkép 47x62 cm
12439.

6 000 HUF
20,69
Salgótarján és környékének 3D domborzati térképe. 39x43 cm
12440.

2 000 HUF
6,90
Vízisporttérképek: 12. sz., Duna Budapest-Paks, 116 km, tervezte és kiadja: M. Kir. Államit Térképészet, 24x225 cm + Vízisporttérképek: 13. sz., Duna Paks-Mohács, 30 km, tervezte és kiadja: M. Kir. Államit Térképészet, 24x200 cm
12441.

4 000 HUF
13,79
cca 1770 Csehország, az Olmüci részek térképe. Rézmetszetű térkép, a kartusban medve vadászat ábrázolásával. Paszpartuban.  / Map of the Czech kingdom, Olomutz part. from the Homann Heirs: Atlas regni Bohemiae consistens in quindecim mappis... Nürnberg 1776. With a bear hunt in the cartuche. 57x45 cm
12442.

22 000 HUF
68,75
75,86
cca 1790 A Rajnavidék háborús térképe. Neue General Kriegs Karte Des Rheinstrohms, Herausgegeben von Iohann Walch im Willischen Kunstverlag in Augsburg. Nagyméretű, színezett rézmetszet, vászonra vonva, ki hiánnyal, egyébként jó állapotban. / Large war map of the Rhein river basin. Handcolored etching on canvas. small part missing, but otherwise in good condition. 60x136 cm
12443.

30 000 HUF
93,75
103,45
Franciaország térképe az 1790-es reform után. Jean Walch: Le Royaume de France en 83 departs suivant les decrets de 1790. Augsbourg, F. M. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. / Map of France.. Large colored etching.64x53 cm
12444.

16 000 HUF
50,00
55,17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.