Tétel

Catalogue number:

12496.
354. Closed Online auction
Maps

Description:

1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta: - -. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), , 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszínű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, borító szélén kopott. Egy lap: Baranya hiánnyal.

50 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : turóczi_márk

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.