Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 32

Amerikai Egyesült Államok 1999. Wilmington Trust Corporation jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999/40mm) T:PP USA 1999. Wilmington Trust Corporation hallmarked Ag commemorative medal (31,33g/0.999/40mm) C:PP
31134.

Amerikai Egyesült Államok 1999. "Wilmington Trust Corporation" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999/40mm) T:PP USA 1999. "Wilmington Trust Corporation" hallmarked Ag commemorative medal (31,33g/0.999/40mm) C:PP

5 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1974. Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület Ag emlékérem (~8.17g/0.925/26mm) T:PP  USA 1979. Franklin Mint Collectors Society Ag medallion (~8.17g/0.925/26mm) C:PP
31135.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület" Ag emlékérem (~8.17g/0.925/26mm) T:PP USA 1979. "Franklin Mint Collectors Society" Ag medallion (~8.17g/0.925/26mm) C:PP

1 800 HUF
Ausztria 1890. Alexander Matthias Beschorner ezüstözött fém emlékérem (44mm) T:1- kis patina Austria 1890. Alexander Matthias Beschorner silver plated metal commemorative medal (44mm) C:AU small patina
31136.

Ausztria 1890. "Alexander Matthias Beschorner" ezüstözött fém emlékérem (44mm) T:1- kis patina Austria 1890. "Alexander Matthias Beschorner" silver plated metal commemorative medal (44mm) C:AU small patina

5 000 HUF
31137.

1 000 HUF
Ausztria 1913. Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913 egyoldalas Br plakett, A. HARTIG WIEN gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina
31138.

Ausztria 1913. "Dr. Sigmund Brosche - IN FREUNDSCHAFT UND VEREHRUNG DIE MITGLIEDER DES INDUSTRIERATES 1913" egyoldalas Br plakett, "A. HARTIG WIEN" gyártói jelzéssel (90x69mm) T:1- kis patina

6 000 HUF
31139.

800 HUF
Franciaország 1697. XIV. Lajos / Taedis felicibus utánveret Br emlékérem. Szign.: J. Mauger (41mm) T:1-,2 ph. France 1697. Louis XIV / Taedis felicibus restrike Br commemorative medal. Sign.: J. Mauger (41mm) C:AU,XF edge error
31140.

Franciaország 1697. "XIV. Lajos / Taedis felicibus" utánveret Br emlékérem. Szign.: J. Mauger (41mm) T:1-,2 ph. France 1697. "Louis XIV / Taedis felicibus" restrike Br commemorative medal. Sign.: J. Mauger (41mm) C:AU,XF edge error

5 000 HUF
Franciaország DN Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France ezüstpatinázott egyoldalas plakett (63mm) T:2 France ND Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France silver plated one-sided plaque (63mm) C:XF
31141.

Franciaország DN "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" ezüstpatinázott egyoldalas plakett (63mm) T:2 France ND "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" silver plated one-sided plaque (63mm) C:XF

1 000 HUF
Hollandia 1994. október 1. AEGON fennállásának 150. évfordulója Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP  Netherlands 1994. AEGON 150th anniversary Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) T:PP
31142.

2 000 HUF
31143.

2 200 HUF
5,95
6,47
Németország 1923. IN BÖSEN ZEITEN IST OHN ZWEIFEL EIN MENSCH OFT DES ANDERN TEUFEL 1923 / OB JUD EIN OB CHRIST SCHUFT DER WUCHERER IST kétoldalas Br emlékérem, judaika (39mm) T:1,1-
31144.

Németország 1923. "IN BÖSEN ZEITEN IST OHN ZWEIFEL EIN MENSCH OFT DES ANDERN TEUFEL 1923 / OB JUD EIN OB CHRIST SCHUFT DER WUCHERER IST" kétoldalas Br emlékérem, judaika (39mm) T:1,1-

2 000 HUF
16
NSZK 1986. 125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg metal coin (30mm) C:UNC edge error
31145.

NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF