Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 115

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (22mm) + 	 Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény (22mm) T:2
31232.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (22mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény (22mm) T:2

1 200 HUF
~1920-1930. K.M.T.S.E. - 1912 zománcozott fém kitűző, hátoldalán BERÁN N gyártói jelzés (11x20mm) T:1-
31233.

~1920-1930. "K.M.T.S.E. - 1912" zománcozott fém kitűző, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzés (11x20mm) T:1-

2 000 HUF
1927. BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek zománcozott fém jelvény, hátoldalán Paulik K. Budapest (45mm) T:2 tű hiányzik
31234.

1927. "BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" (45mm) T:2 tű hiányzik

1 000 HUF
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, zöld (21x23mm) T:1-
31235.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, zöld (21x23mm) T:1-

1 200 HUF
~1930. CREDO zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) T:2
31236.

~1930. "CREDO" zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) T:2

1 600 HUF
~1930. Kölcsey F. Gimnázium Bpest zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű
31237.

2 000 HUF
~1930-1940. EMERGÉ festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon DR BOSSÁNYI gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés
31238.

~1930-1940. "EMERGÉ" festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés

1 000 HUF
~1930-1940. BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907 zománcozott Br jelvény (22mm) T:1-
31239.

~1930-1940. "BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907" zománcozott Br jelvény (22mm) T:1-

1 400 HUF
~1930-1940. Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Kerületi Versenydíja / DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI aranyozott sport díjérem, nemzetiszín szalaggal (30mm) + KISOSZ zománcozott iskolajelvény (30x14mm) T:2 kis zománchiba
31240.

~1930-1940. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Kerületi Versenydíja / DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI" aranyozott sport díjérem, nemzetiszín szalaggal (30mm) + "KISOSZ" zománcozott iskolajelvény (30x14mm) T:2 kis zománchiba

5 000 HUF
1938. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország vidéki egyéni páros bajnokság II. 1938. fém tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
31241.

1938. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország vidéki egyéni páros bajnokság II. 1938." fém tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

1 200 HUF
1938. Debreceni Collegium 1538-1938 gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina
31242.

1938. "Debreceni Collegium 1538-1938" gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina

1 200 HUF
1938. 1938 Szent István év Br kitűző (24x17mm) T:1-
31243.

1938. "1938 Szent István év" Br kitűző (24x17mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF