https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 218

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bolberitz Pál-Eperjes Károly: Thália és teológia. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15024.

Bolberitz Pál-Eperjes Károly: Thália és teológia. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1935 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai  13.: Bécs-Wien. Bp.,1935, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos, részben kijár.
15025.

1935 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 13.: Bécs-Wien. Bp.,1935, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos, részben kijár.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Scott Simpson: Krakkó. Útravaló. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés.
15026.

Scott Simpson: Krakkó. Útravaló. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai  27.: Érsekújvár-Komárom. Bp.,1939, Bp. házinyomdája, 15+1 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15027.

1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 27.: Érsekújvár-Komárom. Bp.,1939, Bp. házinyomdája, 15+1 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Félicien Challaye: Le Japon Illustré. Paris, 1915, Librarie Larousse, 8+303 p. Francia nyelvű. Kiadói félbőr borító. A borítója kopott, és egy lap (221/222 p) hiányzik, egy lap pedig kijár. (223/224 p.) / Half-leather binding. In french language. The cover is worn. One page (221/222 p.) and one map lost, and one page is getting out (223/224 p.).
15028.

Félicien Challaye: Le Japon Illustré. Paris, 1915, Librarie Larousse, 8+303 p. Francia nyelvű. Kiadói félbőr borító. A borítója kopott, és egy lap (221/222 p) hiányzik, egy lap pedig kijár. (223/224 p.) / Half-leather binding. In french language. The cover is worn. One page (221/222 p.) and one map lost, and one page is getting out (223/224 p.).

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Albert Kain: La Hongrie. Budapest, 1910, Erdélyi Institut Artisque de La Cour Imp. et Royale, 400 p. Francia nyelvű. Az elülső védőlap hátoldalára 1929-es kiadású, francia, angol és német nyelvű, kihajtható Trianon térképet ragasztottak.  Kiadói festett, aranyozott egészvászon. A kiadói borítója kopottas. Francia nyelvű Magyarország album, sok fotóval. / Album about Hungary in french language with a Trianon map from 1929 in free language. Cloth-binding. The cover is worn.
15029.

Albert Kain: La Hongrie. Budapest, 1910, Erdélyi Institut Artisque de La Cour Imp. et Royale, 400 p. Francia nyelvű. Az elülső védőlap hátoldalára 1929-es kiadású, francia, angol és német nyelvű, kihajtható Trianon térképet ragasztottak. Kiadói festett, aranyozott egészvászon. A kiadói borítója kopottas. Francia nyelvű Magyarország album, sok fotóval. / Album about Hungary in french language with a Trianon map from 1929 in free language. Cloth-binding. The cover is worn.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15030.

Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15031.

Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. /  Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.
15032.

Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. / Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15033.

2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p.  Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. /  With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding.  The cover is spotty. The spine is damaged.
15034.

Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p. Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. / With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding. The cover is spotty. The spine is damaged.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition
15035.

Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment