Books: Technics

Number of items: 52

A Csepel D344. típusú összekerék meghajtásos gépkocsi alkatrész-katalógusa. (D344/A/1.) Szigethalom, 1962, Csepel Autógyár. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
17333.

4 000 HUF
12,12
13,07
17334.

5 000 HUF
15,15
16,34
Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidts Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17335.

Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidt's Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

4 000 HUF
12,12
13,07
Kalaposipar. Vakány József és Lőrinczy Sándor kalaposmesterek kéziratai alapján készítette: Dezső István. Ipari szakkönyvtár 48-50. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 261+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
17336.

3 200 HUF
9,70
10,46
Auguste Debay: Les parfums de la toilette et les cosmétiques les plus favorables a la beauté sans nuire: a la santé, Paris, 1884. Dentu, Kiadói papírborítékban. borító leszakadt, gerinc hiányos, de a lapok jó állapotban. 360p.
17337.

3 000 HUF
9,09
9,80
Bálint Oszkár: Kárpitos szakmai ismeretek III. Bp.,1968, Műszaki. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, tollas aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Megjelent 1040 példányban.
17338.

1 000 HUF
3,03
3,27
Pallai Sándor: Nemesfémipari zsebkönyv. Bp., 1987, Műszaki. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált
17339.

1 000 HUF
3,03
3,27
17340.

2 000 HUF
6,06
6,54
dr. Hajós István: Textíliák kézikönyve. Bp., 1959. Műszaki könyvkiadó. 266p + 31t 180 db textilmintával. Egészvászon kötésben
17341.

3 000 HUF
9,09
9,80
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Ajándékozási sorokkal, Ganz Villamossági Művek vezérigazgató, Papp György saját kezű aláírásával.
17342.

2 400 HUF
7,27
7,84
Surányi Endre: Az autó. Bp.,1963,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Csináld magad. Bp.,1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés.
17343.

800 HUF
2,42
2,61
Hámori István: Belsőégésű motorok, motoros vasúti és közúti járóművek. Bp., 1940, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17344.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.