Books: Technics

Number of items: 52

A Csepel D344. típusú összekerék meghajtásos gépkocsi alkatrész-katalógusa. (D344/A/1.) Szigethalom, 1962, Csepel Autógyár. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
17333.

4 000 HUF
12,62
14,04
17334.

5 000 HUF
15,77
17,54
Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidts Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17335.

Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidt's Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

4 000 HUF
12,62
14,04
Kalaposipar. Vakány József és Lőrinczy Sándor kalaposmesterek kéziratai alapján készítette: Dezső István. Ipari szakkönyvtár 48-50. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 261+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
17336.

3 200 HUF
10,09
11,23
Auguste Debay: Les parfums de la toilette et les cosmétiques les plus favorables a la beauté sans nuire: a la santé, Paris, 1884. Dentu, Kiadói papírborítékban. borító leszakadt, gerinc hiányos, de a lapok jó állapotban. 360p.
17337.

3 000 HUF
9,46
10,53
Bálint Oszkár: Kárpitos szakmai ismeretek III. Bp.,1968, Műszaki. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, tollas aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Megjelent 1040 példányban.
17338.

1 000 HUF
3,15
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.