Books: Social sciences

Number of items: 40

17292.

12 000 HUF
32,43
35,29
Horányi Elek: Nova memoria Hungarorum et provincialium scriptis editis notorum. 1. köt. Pest, 1792, Trattner. Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kicsit sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
17293.

8 000 HUF
Az Országjárás riportkönyve. Színes írások a honismeret köréből. Bp., 1943, az Országjárás szerkesztősége. Vászonkötésben, jó állapotban.
17295.

4 000 HUF
Kornai János: A hiány. Bp., 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.+A szerző gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
17296.

4 000 HUF
17297.

4 000 HUF
Heller András: Cselédsor. A mezőgazdasági cselédek helyzete 1935-ben, különös tekintettel a székesfehérvári járásra. Bp.,1937, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17298.

2 000 HUF
Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Emlékezés. Sajtó alá rendezte és előszóval ellátta: Nagy Olga. A borító Árkossy István munkája. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17299.

1 000 HUF
A lélek és az értelem abc-je. Readers Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Readers Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17300.

A lélek és az értelem abc-je. Reader's Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Reader's Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Dr. Mokuter Iván: A régi szerb és horvát irodalom története. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.   Magyarországi szerbek néprajza 4.,5. Szerk.: Rusz Boriszláv. Bp., 2003-2006, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500 példányban.
17301.

1 600 HUF
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., 1966. Gondolat, + Tasnádi-Kubacska András: A mondák állatvilága. Bp., 1939. kir M. Term tud Társ.
17302.

1 000 HUF
17303.

2 000 HUF
17304.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF