Books: Social sciences

Number of items: 40

17292.

12 000 HUF
37,85
42,11
Horányi Elek: Nova memoria Hungarorum et provincialium scriptis editis notorum. 1. köt. Pest, 1792, Trattner. Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kicsit sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
17293.

8 000 HUF
25,24
28,07
Az Országjárás riportkönyve. Színes írások a honismeret köréből. Bp., 1943, az Országjárás szerkesztősége. Vászonkötésben, jó állapotban.
17295.

4 000 HUF
12,62
14,04
Kornai János: A hiány. Bp., 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.+A szerző gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
17296.

4 000 HUF
12,62
14,04
17297.

4 000 HUF
12,62
14,04
Heller András: Cselédsor. A mezőgazdasági cselédek helyzete 1935-ben, különös tekintettel a székesfehérvári járásra. Bp.,1937, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17298.

2 000 HUF
6,31
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.