Books: Religion

Number of items: 61

Christoph Starke: Synopsis Alte Testament V. kötet. + Synopsis Neues Testaments I-II. Kötet.  Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Vetus Testamentum: Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Altes Testaments, In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ; V. Theil: Die vier grossen und zwölf kleinen Propheten; mit Beyhülfe einiger Gelehrten ausgefertiget von Johann George Starke. (1747.)   Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ...I-II.:  I. Theil: (1758);  II. Theil: Die Apostolgeschichte St. Luca, und die Briefe des Apostols St. Pauli an die Römer, Corinther und Galater; (1758.);  Leipzig-Halle, 1744-1759 , Bern Korabeli bordászott egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a gerinceken piros címkével, kisebb hibákkal
17416.

15 000 HUF
47,32
52,63
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17417.

5 000 HUF
15,77
17,54
Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. Fordította és magyarázta Balogh József. Borzsák István előszavával. Bp.,1995, Akadémia-Windsor. Magyar-latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17418.

4 800 HUF
15,14
16,84
17419.

10 000 HUF
31,55
35,09
17420.

5 000 HUF
15,77
17,54
17421.

3 000 HUF
9,46
10,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.