Books: Religion

Number of items: 61

Christoph Starke: Synopsis Alte Testament V. kötet. + Synopsis Neues Testaments I-II. Kötet.  Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Vetus Testamentum: Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Altes Testaments, In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ; V. Theil: Die vier grossen und zwölf kleinen Propheten; mit Beyhülfe einiger Gelehrten ausgefertiget von Johann George Starke. (1747.)   Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ...I-II.:  I. Theil: (1758);  II. Theil: Die Apostolgeschichte St. Luca, und die Briefe des Apostols St. Pauli an die Römer, Corinther und Galater; (1758.);  Leipzig-Halle, 1744-1759 , Bern Korabeli bordászott egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a gerinceken piros címkével, kisebb hibákkal
17416.

15 000 HUF
40,54
44,12
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17417.

5 000 HUF
Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. Fordította és magyarázta Balogh József. Borzsák István előszavával. Bp.,1995, Akadémia-Windsor. Magyar-latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17418.

4 800 HUF
12,97
14,12
17419.

10 000 HUF
27,03
29,41
17420.

5 000 HUF
17421.

3 000 HUF
17422.

1 600 HUF
Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác. Bp.,1940, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötés.
17423.

1 000 HUF
Segneri, Paolo: Institutio parochi dum assertiones ex universa tehologia in alma ac celeberrima archiepiscopali Societatis Jesu Universitate Tyrnaviensi ... publice propugnaret. Nagyszombat, 1749, typis academicis Societatis Jesu. Kopott, kissé laza kartonált papírkötésben.
17424.

2 600 HUF
7,03
7,65
A Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatának szabályai. Kalocsa, é.n. Árpád ny. + Szokások kézikönyve a Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatában. Bp., é-n. Korda Rt. Vaknyomott, címeres egészvászon kötésben
17425.

1 000 HUF
Biblia. Bp., 2008, Magyar Bibliatársulat-Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kemény-kötés.
17426.

1 000 HUF
17427.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF