Books: Religion

Number of items: 61

Christoph Starke: Synopsis Alte Testament V. kötet. + Synopsis Neues Testaments I-II. Kötet.  Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Vetus Testamentum: Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Altes Testaments, In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ; V. Theil: Die vier grossen und zwölf kleinen Propheten; mit Beyhülfe einiger Gelehrten ausgefertiget von Johann George Starke. (1747.)   Synopsis Bibliothecae Exegeticae In Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug Der gründlichsten und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. In Tabellen, Erklärungen, Anmerkungen und Nutzanwendungen, ...I-II.:  I. Theil: (1758);  II. Theil: Die Apostolgeschichte St. Luca, und die Briefe des Apostols St. Pauli an die Römer, Corinther und Galater; (1758.);  Leipzig-Halle, 1744-1759 , Bern Korabeli bordászott egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a gerinceken piros címkével, kisebb hibákkal
17416.

15 000 HUF
45,45
49,02
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17417.

5 000 HUF
15,15
16,34
Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. Fordította és magyarázta Balogh József. Borzsák István előszavával. Bp.,1995, Akadémia-Windsor. Magyar-latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17418.

4 800 HUF
14,55
15,69
17419.

10 000 HUF
30,30
32,68
17420.

5 000 HUF
15,15
16,34
17421.

3 000 HUF
9,09
9,80
17422.

1 600 HUF
4,85
5,23
Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác. Bp.,1940, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötés.
17423.

1 000 HUF
3,03
3,27
Segneri, Paolo: Institutio parochi dum assertiones ex universa tehologia in alma ac celeberrima archiepiscopali Societatis Jesu Universitate Tyrnaviensi ... publice propugnaret. Nagyszombat, 1749, typis academicis Societatis Jesu. Kopott, kissé laza kartonált papírkötésben.
17424.

2 600 HUF
7,88
8,50
A Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatának szabályai. Kalocsa, é.n. Árpád ny. + Szokások kézikönyve a Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatában. Bp., é-n. Korda Rt. Vaknyomott, címeres egészvászon kötésben
17425.

1 000 HUF
3,03
3,27
Biblia. Bp., 2008, Magyar Bibliatársulat-Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kemény-kötés.
17426.

1 000 HUF
3,03
3,27
17427.

800 HUF
2,42
2,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.