https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Railways, locomotives

Number of items: 6

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
17385.
 

A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,31
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
1
Frisnyák Zsuzsa (szerk.): Volt egyszer egy vasút... Képes história I. Bp., 2009, Indóház Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17386.
 

Frisnyák Zsuzsa (szerk.): Volt egyszer egy vasút... Képes história I. Bp., 2009, Indóház Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,36
EUR
,
12,63
USD
Number of bids:
0
1994 MÁV Almanach 1994. Bp., 1994, MÁV Rt.-Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17387.
 

1994 MÁV Almanach 1994. Bp., 1994, MÁV Rt.-Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,42
EUR
,
4,91
USD
Number of bids:
0
Vegyes vasúti tétel, 3 db:  E. 101. sz. Általános utasítás a MÁV 50 periódusú 25000 V feszültséggel villamosított vonalainak üzemére. Bp.,1976, Köz. Dok. Kiadói papírkötésben.   Általános Utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. Műszaki és oktatási segédlet az E 101 sz. Utasításhoz. Bp.,1991, Köz. Dok. Kiadói nyl-kötés, a címlapon és az elülső szennylapon hiánnyal.   Magyar Államvasutak Rt. Szállításirányitási Információs Rendszer. Felhasználói kézikönyv. 6. rész. (Kocsiirányítás.) Bp.,1995., MÁV. Kiadói papírkötés.
17388.
 

Vegyes vasúti tétel, 3 db: E. 101. sz. Általános utasítás a MÁV 50 periódusú 25000 V feszültséggel villamosított vonalainak üzemére. Bp.,1976, Köz. Dok. Kiadói papírkötésben. Általános Utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. Műszaki és oktatási segédlet az E 101 sz. Utasításhoz. Bp.,1991, Köz. Dok. Kiadói nyl-kötés, a címlapon és az elülső szennylapon hiánnyal. Magyar Államvasutak Rt. Szállításirányitási Információs Rendszer. Felhasználói kézikönyv. 6. rész. (Kocsiirányítás.) Bp.,1995., MÁV. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,42
EUR
,
4,91
USD
Number of bids:
0
Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, jó állapotban
17389.
 

Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,15
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
0
Pál István: A vaspálya túlsó oldalán. A MÁV Miskolci Járműjavító Üzem története. 1859-1975. Miskolc, 1975, MÁV Miskolci Járműjavító Üzem. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példány.
17390.
 

Pál István: A vaspálya túlsó oldalán. A MÁV Miskolci Járműjavító Üzem története. 1859-1975. Miskolc, 1975, MÁV Miskolci Járműjavító Üzem. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,36
EUR
,
12,63
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment