Number of items: 398

Euripides elveszett drámáinak töredékei. Fordította: Csengery János. Görög és Latin Remekírók. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 356 p. Egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
17603.

1 800 HUF
Táncsics Mihály: Táncsics Mihály művei 12. és 10. kötet. (Egybekötve.)   12. kötet: Hunnia függetlensége. Harmadik kiadás. Nyilatkozat Széchényi István gróf Két garas című tervére. Második kiadás.   10. kötet: I. rész: Királylista és republikánus. II. rész: A forradalomról. III. rész: A koczka fordul. Első kiadás.   Bp.,1873-1885, Kocsis Sándor ny.-Központi Táncsics-Bizottság (,Müller K.-ny.), 235+10+112+6+34+4+19 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, az elülső kötéstábla belsején kis sérülés, az elülső szennylap kijár, a 12. kötet két címlapja fénymásolattal pótoltak, néhol kissé foltos lapokkal, ex libris-szel, intézményi bélyegzővel.   A Hunnia függetlensége c. munkának az első két kiadását betiltották és elkobozták.
17604.

20 000 HUF
54,05
58,82
Moldova György: A tékozló koldus. Riport az egészségügyről I. kötet. BP., 2003, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
17605.

500 HUF
1,35
1,47
Mitológiai enciklopédia I-II. kötet. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Bp, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, jó állapotban.
17606.

2 400 HUF
17607.

2 000 HUF
Urvári Lajos: Babérlevelek történeti beszélyfüzér. I. kötet.: Garibaldi harcai, kalandjai. Kalocsa, 1861, Malatin és Holmeyer, XIV+2+17-164+4 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, kissé sérült gerinccel, bebélyegzéssel.
17608.

2 400 HUF
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., Az Élet Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés
17609.

1 200 HUF
Ráth-Véghné Zipernovszky Mária: Hogyan tanítsunk hegedülni kezdőket? Bp., 1930, Rózsavölgyi és Társa, 31+1 p. Kiadói papírkötésben.
17610.

1 000 HUF
17611.

4 000 HUF
17612.

7 000 HUF
18,92
20,59
Vidor Miklós: Lakatlan évszak. Versek. Bp., 1966, Szépirodalmi. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerző, Vidor Miklós (1923-2003) által Kálnoky László (1912-1985) költő, műfordító részére dedikált példány.
17613.

1 200 HUF
Turczi István: Amerikai akció. A szerző fotóját Jung Zseni készítette. Bp.,1991,Maecenas. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17614.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF