https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 398

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17677.

Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: Dekameron. I-III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet hátsó tábláján kis ütődéssel és a gerincén kis sérüléssel.
17678.

Jókai Mór: Dekameron. I-III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet hátsó tábláján kis ütődéssel és a gerincén kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.
17679.

Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Besenyei Péter: Égi világom. Bp.,2001, Pinto Media. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17680.

Besenyei Péter: Égi világom. Bp.,2001, Pinto Media. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Ji King. A változások könyve. Komentárok 1-2. kötet. Fordította és kommentárokat írta: Karátson Gábor. Bp.,é.n., Q.E.D., 1-654+655-1336+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, a 2. kötet lapszélein folttal. [Megjelent 500 példányban.]
17681.

Ji King. A változások könyve. Komentárok 1-2. kötet. Fordította és kommentárokat írta: Karátson Gábor. Bp.,é.n., Q.E.D., 1-654+655-1336+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, a 2. kötet lapszélein folttal. [Megjelent 500 példányban.]

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0
Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat, egy második kiadás, a többi első kiadások!  Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.  Napló. 1945-1957. Washington, 1958, Occidental Press, 235+5 p. Első kiadás. Kiadói kopott borítóval.   Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry Griff. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry Griff. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17682.

Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat, egy második kiadás, a többi első kiadások! Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Napló. 1945-1957. Washington, 1958, Occidental Press, 235+5 p. Első kiadás. Kiadói kopott borítóval. Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry "Griff". Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry "Griff". Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Márai Sándor: Ami a naplóból kimaradt. 6 kötet. Teljes!  (1946-1946,1947, 1948,1949, 1950-1951-1952, 1953-1954-1955.) Toronto,1991-2003, Vörösváry. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Első kiadások! Emigráns kiadás!
17683.

Márai Sándor: Ami a naplóból kimaradt. 6 kötet. Teljes! (1946-1946,1947, 1948,1949, 1950-1951-1952, 1953-1954-1955.) Toronto,1991-2003, Vörösváry. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Első kiadások! Emigráns kiadás!

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:   Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.   Kodály Zoltán: Kórusok. I. kötet. Gyermek- és női karok. Bp.,1949, Magyar Kórus. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, de a könyvtest egyben van.   Szőnyi Erzsébet: A zenei írás-olvasós módszertana kezdetektől a felsőfokig. I. Bp.,1965,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
17684.

Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db: Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel. Kodály Zoltán: Kórusok. I. kötet. Gyermek- és női karok. Bp.,1949, Magyar Kórus. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, de a könyvtest egyben van. Szőnyi Erzsébet: A zenei írás-olvasós módszertana kezdetektől a felsőfokig. I. Bp.,1965,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Ötvös László (1930-?) 3 műve a szerző dedikációjával: Emlékezzünk régiekre, áldozatokra! Kunaradaras, 1992, Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata.+ Károli Gáspár bibliafordításának jelenléte a népi vallásosságban. Szolnok, 1995, Karcagi Nyomda. + Dr. Ötvös László. Az interjút készítette Bartha Ákos. Szerk.: Kádár Judit. hn, 2013, kn.
17685.

Ötvös László (1930-?) 3 műve a szerző dedikációjával: Emlékezzünk régiekre, áldozatokra! Kunaradaras, 1992, Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata.+ Károli Gáspár bibliafordításának jelenléte a népi vallásosságban. Szolnok, 1995, Karcagi Nyomda. + Dr. Ötvös László. Az interjút készítette Bartha Ákos. Szerk.: Kádár Judit. hn, 2013, kn.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór 7 műve: Politikai divatok, Mesék és regék, A tengerszemű hölgy. Egy az isten I-II., Az élet komédiásai I-II. Bp.,1894-1927, Révai-Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 3 gerincen kis sérüléssel.
17686.

Jókai Mór 7 műve: Politikai divatok, Mesék és regék, A tengerszemű hölgy. Egy az isten I-II., Az élet komédiásai I-II. Bp.,1894-1927, Révai-Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 3 gerincen kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Tarbay Ede: 1991.; Parázs a füvön. Bp., 1992, Széphalom Könyvműhely.. Kiadói papírkötés, az egyik borítón kis sérüléssel.  Az egyik a szerző által dedikált. A másikban ceruzás javításokkal, bejegyzésekkel feltehetőleg a szerzőtől.
17687.

Tarbay Ede: 1991.; Parázs a füvön. Bp., 1992, Széphalom Könyvműhely.. Kiadói papírkötés, az egyik borítón kis sérüléssel. Az egyik a szerző által dedikált. A másikban ceruzás javításokkal, bejegyzésekkel feltehetőleg a szerzőtől.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak.   Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés.   Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17688.

Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak. Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés. Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment