Number of items: 398

Holosovszki Imre, Szombat-helyi: Lelemények. Öltöztette - -. Pest, 1808. Hartleben 1 t. (rézmetszet)+ 6lev.+II+154 l.+ 1lev. /Mulatságos Könyvtár a pallérozott olvasóknak Első darab/ Korabeli félvászon kötésben, a hátsó borítóból egy darab hiányzik, egyébként jó állapotban. Ritka!
17543.

Holosovszki Imre, Szombat-helyi: Lelemények. Öltöztette - -. Pest, 1808. Hartleben 1 t. (rézmetszet)+ 6lev.+II+154 l.+ 1lev. /Mulatságos Könyvtár a' pallérozott olvasóknak Első darab/ Korabeli félvászon kötésben, a hátsó borítóból egy darab hiányzik, egyébként jó állapotban. Ritka!

10 000 HUF
30,30
32,68
Heltai Jenő: A néma levente. Bp., é. n., Athenaeum. A darabot 1936-ban előadó színészek aláírásaival. Gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
17544.

6 000 HUF
18,18
19,61
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1891. Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
17545.

5 000 HUF
15,15
16,34
17546.

3 000 HUF
9,09
9,80
17547.

6 000 HUF
18,18
19,61
17548.

1 800 HUF
5,45
17549.

2 400 HUF
7,27
7,84
Móra Ferenc Napok, holdak, elmult csillagok. Bp., 1936, Révai. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Első kiadás.
17550.

2 000 HUF
6,06
6,54
17551.

2 200 HUF
6,67
7,19
Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Egybe kötve Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17552.

3 000 HUF
9,09
9,80
Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17553.

6 000 HUF
18,18
19,61
Illés Sándor: Csillaghullás. Versek. Novi Sad, é. n., Uránia. A szerző dedikációjával! Sérült papírkötésben, jó állapotban.
17554.

3 000 HUF
9,09
9,80

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.