Number of items: 398

Holosovszki Imre, Szombat-helyi: Lelemények. Öltöztette - -. Pest, 1808. Hartleben 1 t. (rézmetszet)+ 6lev.+II+154 l.+ 1lev. /Mulatságos Könyvtár a pallérozott olvasóknak Első darab/ Korabeli félvászon kötésben, a hátsó borítóból egy darab hiányzik, egyébként jó állapotban. Ritka!
17543.

Holosovszki Imre, Szombat-helyi: Lelemények. Öltöztette - -. Pest, 1808. Hartleben 1 t. (rézmetszet)+ 6lev.+II+154 l.+ 1lev. /Mulatságos Könyvtár a' pallérozott olvasóknak Első darab/ Korabeli félvászon kötésben, a hátsó borítóból egy darab hiányzik, egyébként jó állapotban. Ritka!

10 000 HUF
31,55
35,09
Heltai Jenő: A néma levente. Bp., é. n., Athenaeum. A darabot 1936-ban előadó színészek aláírásaival. Gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
17544.

6 000 HUF
18,93
21,05
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1891. Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
17545.

5 000 HUF
15,77
17,54
17546.

3 000 HUF
9,46
10,53
Magyar Minerva. A magyarországi múzeumok és könyvtárak czímkönyve. I.. évf. Bp., 1900. Athenaeum. Egászvászon kötésben. Ritka!
17547.

6 000 HUF
18,93
21,05
17548.

1 800 HUF
5,68
6,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.