17231.
353. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vertse Albert: Erdő-Mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.