Books: Law

Number of items: 35

Gregorii Maiansii ad triginta jurisconsultorum omnia fragmenta quae extant, in juris civilis corpore commentarii Tomus I. Genevae, 1754. Fratres de Tournes. 1t. + 498p. Korabeli pergamen kötésben, jó állapotban
15696.

20 000 HUF
63,09
70,18
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
15697.

11 000 HUF
34,70
38,60
Weres Balázs: Magyar Decretum. Miskolc-Debrecen, 1991, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Alföldi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói kartonátokban. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. 305. számú példány.
15698.

5 000 HUF
15,77
17,54
A magyar iparfelügyelet. Iparrendészet és munkásvédelem. Összeállították: Dr. Helle László, Dr. Egri Kálmán, Dr. Károlyi Károly, Dr. Bak Gábor. Bp.,1948, (Magyar Központi Híradó Rt.-ny.), 818 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés,kopott, foltos borítóval.
15699.

1 200 HUF
4,21
15700.

1 000 HUF
3,15
3,51
belicza József: Népoktatási törvények és rendeletek gyűjteménye. Bp., 1889, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, felvágatlan, megviselt állapotban + A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Bp., 1900, Grill Károly. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban.
15701.

2 000 HUF
6,31
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.