Books: Law

Number of items: 35

Gregorii Maiansii ad triginta jurisconsultorum omnia fragmenta quae extant, in juris civilis corpore commentarii Tomus I. Genevae, 1754. Fratres de Tournes. 1t. + 498p. Korabeli pergamen kötésben, jó állapotban
15696.

20 000 HUF
60,61
65,36
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
15697.

11 000 HUF
33,33
35,95
Weres Balázs: Magyar Decretum. Miskolc-Debrecen, 1991, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Alföldi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói kartonátokban. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. 305. számú példány.
15698.

5 000 HUF
15,15
16,34
A magyar iparfelügyelet. Iparrendészet és munkásvédelem. Összeállították: Dr. Helle László, Dr. Egri Kálmán, Dr. Károlyi Károly, Dr. Bak Gábor. Bp.,1948, (Magyar Központi Híradó Rt.-ny.), 818 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés,kopott, foltos borítóval.
15699.

1 200 HUF
3,64
3,92
15700.

1 000 HUF
3,03
3,27
belicza József: Népoktatási törvények és rendeletek gyűjteménye. Bp., 1889, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, felvágatlan, megviselt állapotban + A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Bp., 1900, Grill Károly. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban.
15701.

2 000 HUF
6,06
6,54
Maczó Ágnes - G. Nagy Ilién: Új magyar alkotmány. Bp., 1995, Inter Leones Kiadó. A szerzők dedikációjával. Velúrkötésben, jó állapotban.
15702.

2 000 HUF
6,06
6,54
1898 Gazdasági munkások törvénykönyve 80p. Tűzve.
15703.

2 000 HUF
6,06
6,54
Mezei István: Jogélet a hadifogságban. Bp., 1932 Attila nyomda. 32p.
15704.

2 000 HUF
6,06
6,54
Statuta iurium municipalium Saxonum in Transylvania: Opera Matthiae Fronii. Cludiopoli, 1815, Typis Lycei Regii. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
15705.

800 HUF
2,42
2,61
15706.

1 000 HUF
3,03
3,27
A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati szabályok gyűjteménye. Bp., 1896, Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15707.

2 000 HUF
6,06
6,54

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.