Books: History

Number of items: 203

15731.

20 000 HUF
60,61
65,36
15732.

8 000 HUF
24,24
26,14
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Szakadozott vászonkötésben, lapok jó állapotban
15733.

6 000 HUF
18,18
19,61
László Gyula: A honfoglaló magyarok eredete. Dedikált példány! Bp., 1944. Magyar Élet. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
15734.

5 000 HUF
15,15
16,34
15735.

4 000 HUF
12,12
13,07
II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Szerk.: Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 8 p.+12 sztl. lev.+8 p.Kiadói, pergamen-hatású papírkötésben, a pergamen-hatású papírborító sérült, hiányos, de a kötéstábla ép.
15736.

4 000 HUF
12,12
13,07
A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
15737.

5 000 HUF
15,15
16,34
Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
15738.

3 600 HUF
10,91
15739.

5 000 HUF
15,15
16,34
15740.

3 000 HUF
9,09
9,80
15741.

1 400 HUF
4,24
4,58
A magyar feltámadás lexikona 1919-1930. ( A magyar legujabb kor története.) Szerk.: Dr. Szentmiklóssy Géza. Bp. 1930, Magyar Feltámadás Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel.
15742.

4 800 HUF
14,55
15,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.