Books: History

Number of items: 203

15731.

20 000 HUF
63,09
70,18
15732.

8 000 HUF
25,24
28,07
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Szakadozott vászonkötésben, lapok jó állapotban
15733.

6 000 HUF
18,93
21,05
László Gyula: A honfoglaló magyarok eredete. Dedikált példány! Bp., 1944. Magyar Élet. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
15734.

5 000 HUF
15,77
17,54
15735.

4 000 HUF
12,62
14,04
II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Szerk.: Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 8 p.+12 sztl. lev.+8 p.Kiadói, pergamen-hatású papírkötésben, a pergamen-hatású papírborító sérült, hiányos, de a kötéstábla ép.
15736.

4 000 HUF
12,62
14,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.