Number of items: 87
2005175
11159
352
Other collectibles
Herendi virág mintás fülestálca, kézzel festett, rózsán lepattanással, jelzett (koronás), 32×25 cm
5 000 HUF
2002747
11160
352
Other collectibles
Herendi virág mintás kis karmos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:7,5 cm
1 600 HUF
1912621
11161
352
Other collectibles
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
5 000 HUF
1988432
11162
352
Other collectibles
Herendi Viktória mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 14×11 cm
2 800 HUF
1981499
11163
352
Other collectibles
Zsolnay porcelán mélytányérok, jelzett, kopásnyomokkal, 6 db, d: 24 cm
2 600 HUF
2005252
11164
352
28000
Other collectibles
Zsolnay Bél Mátyás eozin mázas pirogránit fali plakett, jelezett (Fürtös György 1939-2010), márka jelzés nélkül, hibátlan, d:30 cm
28 000 HUF
2003155
11165
352
Other collectibles
Zsolnay nagy tál, fehér mázas, karcolásokkal, jelzett, 42×30 cm
1 200 HUF
1988359
11166
352
11000
Other collectibles
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
11 000 HUF
1970103
11167
352
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm
3 000 HUF
2008406
11168
352
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán emlékváza, és váza, matricásak, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
2 000 HUF
2008383
11169
352
Other collectibles
Hollóházi népviseletbe öltözött leány, legény és fiúcska, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm és 12 cm közötti méretben
3 000 HUF
2005219
11170
352
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás teáskanna, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m