https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.
11000.
 

cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
375,00
EUR
,
413,79
USD
Number of bids:
0
cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11001.
 

cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11002.
 

cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
cca 1780-1790 Szarkakakukk (Der Jakobinerkuckuck/ Jacobin cuckoo), színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. XXI. DCCCXXXIV t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11003.
 

cca 1780-1790 Szarkakakukk (Der Jakobinerkuckuck/ Jacobin cuckoo), színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. XXI. DCCCXXXIV t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
2
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Pesaro ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
11004.
 

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Pesaro ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
62,50
EUR
,
68,97
USD
Number of bids:
0
cca 1850 Borsos József (1821-1883): Mohácsi ütközet II. Lajos halála 1526 augusztus 29-ikén. Nagyméretű litográifa. 58x41 cm Képen kívül beszakadásokkal.
11005.
 

cca 1850 Borsos József (1821-1883): Mohácsi ütközet II. Lajos halála 1526 augusztus 29-ikén. Nagyméretű litográifa. 58x41 cm Képen kívül beszakadásokkal.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
1
cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.
11006.
 

cca 1836 Gaetano Dura (1805-1878): Habsburg.Tescheni Maria Teresa Isabella nápolyi-sziciliai királyné, Napoli, Lit. Gatti e Dura, litográfia, paszpartuban, a hátán javított, 45x32 cm.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
31,25
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
0
cca 1854 August Prinzhofer (1816-1885): Mathilde von Marlow-Homolatsch (1828-1888), litográfia, paszpartuban, 41x32 cm.
11007.
 

cca 1854 August Prinzhofer (1816-1885): Mathilde von Marlow-Homolatsch (1828-1888), litográfia, paszpartuban, 41x32 cm.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
cca 1848 Joseph-Désiré Court (1797-1865)-Weisse (?-?): Rigolette, litográfia, Danzig, Gerhardschen Buchhandlung, paszpartuban, 45x35 cm
11008.
 

cca 1848 Joseph-Désiré Court (1797-1865)-Weisse (?-?): Rigolette, litográfia, Danzig, Gerhard'schen Buchhandlung, paszpartuban, 45x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
cca 1850 Rubio (?-?) - Beck (?-?): Liesli, Berlin, E. H. Schroeder, litográfia, paszpartuban, 44x31 cm.
11009.
 

cca 1850 Rubio (?-?) - Beck (?-?): Liesli, Berlin, E. H. Schroeder, litográfia, paszpartuban, 44x31 cm.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
1867 Melnitzky Ferenc szobrász képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm
11010.
 

1867 Melnitzky Ferenc szobrász képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm
11011.
 

cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,75
EUR
,
20,69
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment