Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 195

Berán Lajos (1882-1943) 1945. Országos Testnevelési Tanács aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2
30492.

Berán Lajos (1882-1943) 1945. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br díjérem, mellszalag nélkül, hátlapon gravírozva (40mm) T:2

800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) DN Magyar Úszó Szövetség Br emlékérem (2x) (34mm) T:2
30493.

Berán Lajos (1882-1943) DN "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (2x) (34mm) T:2

2 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) DN Kegyesrendi Gimnázium (2xklf) aranyozott Br emlékérem füllel (30 + 35mm) T:2
30494.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" (2xklf) aranyozott Br emlékérem füllel (30 + 35mm) T:2

1 400 HUF
Berán Nándor (1889-1965) DN Kegyesrendi Gimnázium Br és aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (30mm) T:2
30495.

Berán Nándor (1889-1965) DN "Kegyesrendi Gimnázium" Br és aranyozott Br (3x) emlékérem füllel (30mm) T:2

2 000 HUF
30496.

2 400 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30497.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó Br emlékérem (42,5mm) T:1
30498.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat
30499.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat

2 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Mitológiai jelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett, DES: PICASSO jelzéssel (~87-89mm) T:2
30500.

Borsos Miklós (1906-1990) DN Mitológiai jelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett, "DES: PICASSO" jelzéssel (~87-89mm) T:2

3 000 HUF
28
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686 Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.
30501.

2 400 HUF
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-
30502.

4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért kétoldalas, öntött Br plakett, peremen 95 sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph.
30503.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF