Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 195

Anton Scharff (1845-1903) DN Magyar Mérnök és Építész Egylet - Ybl Érem Br emlékérem (50mm) T:1-,2
30480.

Anton Scharff (1845-1903) DN "Magyar Mérnök és Építész Egylet - Ybl Érem" Br emlékérem (50mm) T:1-,2

3 000 HUF
21
Anton Scharff (1845-1903) 1936. Magyar Mérnök- és Építész Egylet 1936 Br emlékérem (55mm) T:1-
30481.

Anton Scharff (1845-1903) 1936. "Magyar Mérnök- és Építész Egylet 1936" Br emlékérem (55mm) T:1-

5 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 1998. Húsz éves az Aranysárkány 1998. VIII 1 kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:2
30482.

3 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1912. Samassa József egri érsek gyémántmiséje emlékére Br plakett. EMINETISSIMO ARCHIPRAESVLI SVO JOSEFO CARDINALI SAMASSA MVNERIS SACRA SEXAGENARIA CELEBRANTI MDCCCLII-MCMXII - DEVOTO.AC.GRATO.ANIMO.DICAT.METROP.CAPIT.AGRIENSE (52x70mm) T:2 HP 886.
30483.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1912. "Samassa József egri érsek gyémántmiséje emlékére" Br plakett. "EMINETISSIMO ARCHIPRAESVLI SVO JOSEFO CARDINALI SAMASSA MVNERIS SACRA SEXAGENARIA CELEBRANTI MDCCCLII-MCMXII - DEVOTO.AC.GRATO.ANIMO.DICAT.METROP.CAPIT.AGRIENSE" (52x70mm) T:2 HP 886.

4 000 HUF
30484.

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br érem (61mm) T:2- ph  Hungary 1926. National Sport Committee Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error
30485.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error

2 000 HUF
30486.

10 000 HUF
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1932. Liber Endre alpolgármesternek Br emlékérem. LIBER ENDRE ALPOLGÁRMESTERNEK IGAZ BARÁTAI IGAZ TISZTELŐI / EGY EMBERÖLTŐ KARITATÍV MUNKÁJÁÉRT (71mm) T:1-,2  HP 1340.
30487.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Liber Endre alpolgármesternek" Br emlékérem. "LIBER ENDRE ALPOLGÁRMESTERNEK IGAZ BARÁTAI IGAZ TISZTELŐI / EGY EMBERÖLTŐ KARITATÍV MUNKÁJÁÉRT" (71mm) T:1-,2 HP 1340.

6 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója kétoldalas Br emlékérem LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel. PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935 (79,5mm) T:2
30488.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2

8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója kétoldalas Br emlékérem LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel. PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935 (249g/79,5mm) + 1935. III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University) double-sided Br commemorative medallion (249g/79,5mm) + 1935. III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG gilt Br badge (20mm) C:AU small patina
30489.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (249g/79,5mm) + 1935. "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University)" double-sided Br commemorative medallion (249g/79,5mm) + 1935. "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" gilt Br badge (20mm) C:AU small patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Magyar Nemzeti Szövetség / Szent István 1038-1938 Br lemez plakett, a sarkainál függesztéshez való lyukak (57x37mm) T:2 patina
30490.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Nemzeti Szövetség / Szent István 1038-1938" Br lemez plakett, a sarkainál függesztéshez való lyukak (57x37mm) T:2 patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Berán Lajos (1882-1943) 1941. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond Br emlékérem, (40,5mm) T:2 díszdobozban
30491.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem, (40,5mm) T:2 díszdobozban

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF