15004.
352. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Emlékkönyv a Budapest székesfővárosi IV. ker. Főreáliskola félszázados fönnállásának évfordulójára. Szerk. Kiss E. János. Bp. 1905, Székesfőv. Háziny. VII. 116 l. 2 sztl. lev. 1 t. (kétlapos), 64 t. (képek az intézet volt tanárai és tanítványainak műalkotásairól). Szövegközti képekkel.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kopásokkal