Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

15073.

1 200 HUF
44 db útikönyv. Panoráma és egyéb kiadások, nagyrészt magyarországi tájakról, városokról
15074.

1 000 HUF
Magyar föld - magyar nép. A megnagyobbodott Magyarország községeinek adattára. Szerk.: Csuka Zoltán és Ölvendi János. Az előszót írta vitéz Bonczos Miklós. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 464+54+255-225(30) p.+XII t. Amatőr papírkötésben
15075.

2 400 HUF
Reismann János: Budapesti változatok Corvina Kiadó, 1971. Csukra István szövegeivel. Kiadói kartonálásban
15076.

800 HUF
Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben
15077.

800 HUF
15078.

1 000 HUF
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15079.

1 000 HUF
Tamáskó Ödön: Zempléni hegység. Bp., 1958. Bibliotheca. Félvászon kötésben, papír védőborítóval.
15080.

1 000 HUF
Ofella Sándor: Kék szivárvány. Aláírt! Tápiószecső, 1991. Tápiószecső Önkormányzata. Kiadói kartonálás.
15081.

1 200 HUF
15082.

5 000 HUF
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Kissé sérült gerinccel.
15083.

1 000 HUF
15084.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF