Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

A körmendi levéltár missilis levelei. 1. rész: középkor, 1454-1526. Szerk.: Iványi Béla. Körmend, 1943, Rábavidék. Papírkötésben, jó állapotban.
15024.

2 000 HUF
Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1992, Zrínyi. Papírkötésben, jó állapotban.
15025.

1 000 HUF
B. Kovács István: Baracai népköltészet. Madách-Posonium, 1994 Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15026.

2 600 HUF
7,03
7,65
15027.

2 000 HUF
15028.

4 800 HUF
12,97
14,12
Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. Bp. 1938. Egyetemi ny. 226 l. 1 sztl. lev. 11 t. 1 térk. 238 mm. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, sérülésekkel a gerincen
15029.

3 000 HUF
Mihajlov, N. - V. Poksisevszkij: Utazás a Szovjetúnió térképén. 1. kiadás. (Sajtó alá rendezte Alpári Pál.) Bp. 1948. Új Magyar K. 2 lev., 291 l., 48 t. (fényképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
15030.

3 600 HUF
9,73
10,59
15031.

1 200 HUF
Cserey Zoltán-József Álmos: Tusnádfürdő. Szent Anna-tó. Székely Nemzeti Múzeum Füzetek. 3. szám. Bp.,1997, Sepsiszentgyörgy. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés.
15032.

1 200 HUF
Pécsi útmutató . Szerk.: Dr.Török Gyula Pécs,1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs térképpel). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró hiánnyal, foltos lapszélekkel.
15033.

1 200 HUF
Pest-budai múzsa. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15034.

1 400 HUF
A régi Pest-Buda. Egykorú képes és leírások. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Officina Képeskönyvek 1. Bp., 1944, Officina. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói félvászon-kkötés, kis kopásnyomokkal.
15035.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF