Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

15000.

20 000 HUF
62,50
68,97
15001.

10 000 HUF
34,48
15002.

8 000 HUF
27,59
15003.

8 000 HUF
27,59
Emlékkönyv a Budapest székesfővárosi IV. ker. Főreáliskola félszázados fönnállásának évfordulójára. Szerk. Kiss E. János. Bp. 1905, Székesfőv. Háziny. VII. 116 l. 2 sztl. lev. 1 t. (kétlapos), 64 t. (képek az intézet volt tanárai és tanítványainak műalkotásairól). Szövegközti képekkel.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kopásokkal
15004.

6 000 HUF
20,69
15005.

3 000 HUF
10,34
Gyüszi László: Oroszlány a 18-19. században. Oroszlány, 1988, Oroszlányi Városi Tanács. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
15006.

3 000 HUF
10,34
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos gerinccel, foltos lapokkal. Luka István író saját kezű ajánlásával
15007.

3 000 HUF
10,34
Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1920. Baedeker. Egészvászon kötésben .
15008.

2 800 HUF
9,66
15009.

3 000 HUF
10,34
15010.

2 200 HUF
6,88
Karl Baedeker: Paris et ses environs. Appendice du Guide a Paris. Leipzig, 1907, Karl Baedeker, XXVI+466+52 p. 16. kiadás. Számos térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 16. Edition.
15011.

1 200 HUF
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.