Books: Social sciences

Number of items: 31

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17206.

1 400 HUF
4,83
Barátok, rokonok. Tanulmányok a finn-magyar kulturális kapcsolatok történetéből. Szerk.: Päivi Heikkilä, Karig Sára. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az egyik szerkesztő, Karig Sára (1914-1999) műfordító, Európa Könyvkiadó szerkesztője (1956-1986) által dedikált.
17207.

3 000 HUF
10,34
Sándor Pál: Filozófiai lexikon. Bp.,é.n. (1941), Faust, 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.   Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon.
17208.

1 600 HUF
5,52
Harmat Pál: Freud, Ferenczi, és a magyarországi pszichoanalízis. A budapesti mélylélektani iskola története. 1908-1993. Bp., 1994, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17209.

2 200 HUF
6,88
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. -  Bp. 1902, Athenaeum. XV, 468 l. A 324. l.-től irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés,
17210.

1 000 HUF
3,45
17211.

1 000 HUF
3,45
Johann Christoph Adelungs: Deutsche Sprachlehre für Schulen. Anhang: Kurze Geschichte der Deutschen Sprache. Wien, 1814, B. Ph. Bauer, 470 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, bélyegző és bejegyzésnyomokkal a címlapon, a bélyegzőnyom átüt a következő négy lapon./ Paperbinding, with worn cover, and damaged spine, with stamp and notice on the title page, in German language.
17212.

1 000 HUF
3,45
Vegyes orosz nyelvkönyv tétel, 5 db. Közte: Suara-Bokor-Horváth: Orosz társalgási és külkereskedelmi nyelvkönyv. (1976), Havronyina-SIrocsenszkaja: Orosz nyelvtani gyakorlókönyv (1981), Magyar-orosz szemléltető szótár. (1959.)
17213.

1 200 HUF
4,14
Konrad Lorenz: Az állati és az emberi viselkedésről. I-II. Bp.,2001, Totem. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17214.

3 800 HUF
11,88
13,10
17215.

1 200 HUF
4,14
17216.

1 800 HUF
6,21
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, hiányzó címlappal.
17217.

1 200 HUF
4,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.