Books: Social sciences

Number of items: 31

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17206.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
4,46
4,95
  Add to cart
  Remove
Barátok, rokonok. Tanulmányok a finn-magyar kulturális kapcsolatok történetéből. Szerk.: Päivi Heikkilä, Karig Sára. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az egyik szerkesztő, Karig Sára (1914-1999) műfordító, Európa Könyvkiadó szerkesztője (1956-1986) által dedikált.
17207.

Available
3 000 HUF
9,55
10,60
  Add to cart
  Remove
Sándor Pál: Filozófiai lexikon. Bp.,é.n. (1941), Faust, 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.   Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon.
17208.

Available
1 600 HUF
5,10
5,65
  Add to cart
  Remove
Harmat Pál: Freud, Ferenczi, és a magyarországi pszichoanalízis. A budapesti mélylélektani iskola története. 1908-1993. Bp., 1994, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17209.

Available
2 200 HUF
7,01
7,77
  Add to cart
  Remove
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. -  Bp. 1902, Athenaeum. XV, 468 l. A 324. l.-től irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés,
17210.

Available
1 000 HUF
3,18
  Add to cart
  Remove
17211.

Available
1 000 HUF
3,18
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.