Books: Religion

Number of items: 61

17314.

18 000 HUF
56,25
62,07
17315.

10 000 HUF
34,48
17316.

8 000 HUF
27,59
17317.

6 000 HUF
20,69
Csete István: Panegyrici Sanctorum Patronorum Regni Hungariae, Tudni-illik, Nagy Aszszonyról, Magyar Szentekről Es az Országhoz tartozandó kivált-képpen-való Innepekre Leles Predikátziók. A kiket találtunk ... - - Múnkáiban. ... Gyalogi János. Karsán [Kassán], 1754, ny.n. 522 p. HIányos: címlap hiány, 514 oldaltól hiány. Néhány lap erősen sérült . Sérült korabeli bőrkötésben.
17318.

Csete István: Panegyrici Sanctorum Patronorum Regni Hungariae, Tudni-illik, Nagy Aszszonyról, Magyar Szentekről Es az Országhoz tartozandó kivált-képpen-való Innepekre Leles Predikátziók. A' kiket találtunk ... - - Múnkáiban. ... Gyalogi János. Karsán [Kassán], 1754, ny.n. 522 p. HIányos: címlap hiány, 514 oldaltól hiány. Néhány lap erősen sérült . Sérült korabeli bőrkötésben.

6 000 HUF
20,69
17319.

5 000 HUF
17,24
17320.

60 000 HUF
187,50
206,90
17321.

8 000 HUF
27,59
Benkő István: Mondottam ember...Bibliai dolgozatok. Kecskemét,é.n.,Szerzői kiadás,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással.
17322.

2 800 HUF
9,66
Belmissziói útmutató az 1931-32., 1935-36, 1938-1939., 1939-1940., 1941-42., és 1945-1946. munkaévekre. Szerk.: Dr. Enyedi Andor. Bp.,1931-1945, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a borítók részben szakadtak, a kötések lazák, kissé sérültek, a borító részben elvált a könyvtesttől, kijáró lapokkal.
17323.

3 600 HUF
11,25
12,41
17324.

2 200 HUF
6,88
Szabó Andor: Lábam előtt mécses a te igéd. I-II. kötet. Naponkénti segítség az Ószövetség olvasásához. Bp.,1988, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17325.

Szabó Andor: "Lábam előtt mécses a te igéd." I-II. kötet. Naponkénti segítség az Ószövetség olvasásához. Bp.,1988, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

2 400 HUF
8,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.