https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 61

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Spener, Philipp Jakob: Die evangelische Lebens-Pflichten : in einem Jahrgang der Predigten bey den Sonn- und Fest-täglichen ordentlichen Evangelien ... vorgetragen . Franckfurt am Mayn 1707 Johan David Zunner. 686 + 654 p + register. Korabeli sérült egészbőr kötésben. Első néhány lap foltos.
17314.
 

Spener, Philipp Jakob: Die evangelische Lebens-Pflichten : in einem Jahrgang der Predigten bey den Sonn- und Fest-täglichen ordentlichen Evangelien ... vorgetragen . Franckfurt am Mayn 1707 Johan David Zunner. 686 + 654 p + register. Korabeli sérült egészbőr kötésben. Első néhány lap foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
18 000 HUF
57,32
EUR
,
63,60
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17315.
 

[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
31,85
EUR
,
35,34
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) :   Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p.  Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p.  Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 kihajtható tábla.   Falusi levelek a polgári házasságról. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 30 p.  Roboz István: Daguerreotyp vagy azon nevezetességek arcképcsarnoka, kik nem pártolják az irodalmat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, VIII+98-132 p.  XIX. század végi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17316.
 

Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) : Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p. Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p. Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 kihajtható tábla. Falusi levelek a polgári házasságról. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 30 p. Roboz István: Daguerreotyp vagy azon nevezetességek arcképcsarnoka, kik nem pártolják az irodalmat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, VIII+98-132 p. XIX. század végi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
25,48
EUR
,
28,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szilasy János: A lelkipásztorság tudománya I-II. kötet. (Egy kötetben.) Buda, 1812, Kir. M. Egyetem Betűivel, XIII+371+XII+407 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17317.
 

Szilasy János: A lelkipásztorság tudománya I-II. kötet. (Egy kötetben.) Buda, 1812, Kir. M. Egyetem Betűivel, XIII+371+XII+407 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
19,11
EUR
,
21,20
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Csete István: Panegyrici Sanctorum Patronorum Regni Hungariae, Tudni-illik, Nagy Aszszonyról, Magyar Szentekről Es az Országhoz tartozandó kivált-képpen-való Innepekre Leles Predikátziók. A kiket találtunk ... - - Múnkáiban. ... Gyalogi János. Karsán [Kassán], 1754, ny.n. 522 p. HIányos: címlap hiány, 514 oldaltól hiány. Néhány lap erősen sérült . Sérült korabeli bőrkötésben.
17318.
 

Csete István: Panegyrici Sanctorum Patronorum Regni Hungariae, Tudni-illik, Nagy Aszszonyról, Magyar Szentekről Es az Országhoz tartozandó kivált-képpen-való Innepekre Leles Predikátziók. A' kiket találtunk ... - - Múnkáiban. ... Gyalogi János. Karsán [Kassán], 1754, ny.n. 522 p. HIányos: címlap hiány, 514 oldaltól hiány. Néhány lap erősen sérült . Sérült korabeli bőrkötésben.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
19,11
EUR
,
21,20
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
6 000 HUF
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.
17319.
 

Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
15,92
EUR
,
17,67
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

Our office is closed due to National Holiday on 19th and 20th of August. Posting will begin on 21st of August!
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment