Number of items: 246

Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bp., 2001 Raders Digest. Kiadói kartonálásban
17537.

1 000 HUF
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete, Athenaeum-ny. Kiadói illusztrált papírkötés kis sérüléssel. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival.
17538.

1 000 HUF
Pröhle Vilmos: A japáni nemzeti irodalom kis tükre. (Távol Kelet Könyvei 1) Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 78p. Kiadói, foltos papírkötés
17539.

1 000 HUF
17540.

1 000 HUF
Barcs János M. Bakos MáriaA Dráva-parttól Szicíliáig - Egy háborús szerelem története 1944-1996 dedikált! Szerzői Kiadás, 1996
17541.

1 000 HUF
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval
17542.

800 HUF
17543.

800 HUF
Arany János összes munkái: V. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben laza kötéssel
17544.

1 000 HUF
Idézetek tára - Ő felsége I. Ferencz József császár félszázados uralkodása emlékéül építendő missió ház javára... Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Kopott, kiadói egészvászon kötés, néhány lap ragasztással megerősítve
17545.

1 800 HUF
Paneth Gábor: A labirintus járataiban. Pszichiátria, kultúra, klinikum. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17546.

800 HUF
Garay János munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ferenczi Zoltán. Bp.,1902, Franklin. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
17547.

800 HUF
Füst Milán: Napló I-II. kötet. Vál., szerk. és bev.: Pók Lajos. Tények és Tanúk. Bp.,1976, Magvető. Kiadói papírkötés.
17548.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF