Number of items: 246

17464.

11 000 HUF
34,38
37,93
17465.

10 000 HUF
34,48
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp.,1895., Athenaeum. 4 + 231 p. + 20 t. Harmadik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, vaknyomásos egészvászon-kötés, Aufrecht és Goldschmied-Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, egy kijáró táblával, a védő hártyapapírok hiányoznak.
17466.

12 000 HUF
41,38
Berzsenyi Dániel: - - munkái. Újra átnézett kiadás, a költő örököseinek megbízásából Toldy Ferencz által. 1-2. köt. (egybekötve). Pesten, 1864. Heckenast. 1 t. (címkép), 192 l.;239 l. 2 sztl. lev. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
17467.

5 000 HUF
17,24
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók: Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal
17468.

Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal

4 000 HUF
13,79
Zilahy Lajos: Az ezüstszárnyú szélmalom. Dedikált példány! Bp., 1924. Athenaeum Kiadói egészvászon kötésben
17469.

5 000 HUF
17,24
14
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp.,(1923), Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés.  A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte. Első kiadás.
17470.

6 000 HUF
20,69
Kazinczy Ferencz Munkáji Szép Literatura, 5. kötet. Pest, 1815,Trattner János Tamás,6+238 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17471.

4 000 HUF
13,79
Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Felvágatlan példány, papírkötésben, jó állapotban.
17472.

3 000 HUF
10,34
17473.

2 800 HUF
9,66
17474.

1 200 HUF
4,14
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17475.

1 600 HUF
5,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.