Number of items: 246

17464.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
11 000 HUF
35,03
38,87
  Add to cart
  Remove
Devecseri Gábor - Kass János: Bikasirató. Bp., 2000, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17465.

Available
10 000 HUF
31,85
35,34
  Add to cart
  Remove
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp.,1895., Athenaeum. 4 + 231 p. + 20 t. Harmadik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, vaknyomásos egészvászon-kötés, Aufrecht és Goldschmied-Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, egy kijáró táblával, a védő hártyapapírok hiányoznak.
17466.

Available
12 000 HUF
38,22
42,40
  Add to cart
  Remove
Berzsenyi Dániel: - - munkái. Újra átnézett kiadás, a költő örököseinek megbízásából Toldy Ferencz által. 1-2. köt. (egybekötve). Pesten, 1864. Heckenast. 1 t. (címkép), 192 l.;239 l. 2 sztl. lev. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
17467.

Available
5 000 HUF
15,92
17,67
  Add to cart
  Remove
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók: Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal
17468.

Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal

Available
4 000 HUF
12,74
14,13
  Add to cart
  Remove
Zilahy Lajos: Az ezüstszárnyú szélmalom. Dedikált példány! Bp., 1924. Athenaeum Kiadói egészvászon kötésben
17469.

5 000 HUF
15,92
17,67
14
Hammer price:
14 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.