https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 59

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Horváth Mihály: Patkolástan. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. Hatodik, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, kissé foltos.  Megjelent 2200 példányban.
17146.
 

Dr. Horváth Mihály: Patkolástan. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. Hatodik, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, kissé foltos. Megjelent 2200 példányban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,55
EUR
,
10,60
USD
Number of bids:
7
Hammer price:
5 000 HUF
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Franklin Társulat-ny., 279+1 p. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17147.
 

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Franklin Társulat-ny., 279+1 p. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,74
EUR
,
14,13
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 000 HUF
Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Sixieme. Paris, 1764 Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,IV+527 p.+20 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott bortóval és gerinccel, a címlapon hiánnyal, a hátoldalán folttal, az utolsó előtti lap (525/526.) részben hiányos.
17148.
 

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Sixieme. Paris, 1764 Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,IV+527 p.+20 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott bortóval és gerinccel, a címlapon hiánnyal, a hátoldalán folttal, az utolsó előtti lap (525/526.) részben hiányos.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
31,85
EUR
,
35,34
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
10 000 HUF
Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.
17149.
 

Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
12,74
EUR
,
14,13
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17150.
 

Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
19,11
EUR
,
21,20
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vegyes rovartani, nagyrészt lepkékről szóló különlenyomat és nyomtatvány, 14 db, közte 3 gépirattal, közte egy dedikálttal, a gépiratokban belejavításokkal.
17151.
 

Vegyes rovartani, nagyrészt lepkékről szóló különlenyomat és nyomtatvány, 14 db, közte 3 gépirattal, közte egy dedikálttal, a gépiratokban belejavításokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,37
EUR
,
7,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

Our office is closed due to National Holiday on 19th and 20th of August. Posting will begin on 21st of August!
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment