https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 32

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
15709.

Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.
15710.

Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
7
1912. évi törvénycikkek, az összes élő törvények tárgymutatójával. Codex Hungaricus. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen Grill K. Könyvkiadó Vállalata felirattal. Jó állapotban.
15711.

1912. évi törvénycikkek, az összes élő törvények tárgymutatójával. Codex Hungaricus. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen Grill K. Könyvkiadó Vállalata felirattal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Az 1898-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1898, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., LX+433 p. Első kiadás. Átkötött gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15712.

Az 1898-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1898, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., LX+433 p. Első kiadás. Átkötött gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15713.

1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15714.

Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15715.

Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15716.

Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment